adv_526ec568074a8.png

Жінкам
Фильтр

Іграшки з вовни Іграшки з вовни

Валяння вовни - техніка фелтинг, фільцевання, фільц - це прекрасне мистецтво і дуже красивий вид рукоділля, при якому використовується натуральна вовна та її властивість звалюватися. Давніше з вовни робили полотнища, килими, подушки, головні убори, пальта тощо. В наш час можна зустріти красиві предмети інтер'єру, оригінальний одяг, дитячі іграшки та аксесуари, зроблені в цій техніці.

 

430 грн.
Мистер MADE
14172 1
Плетіння браслетів Шамбала Плетіння браслетів Шамбала

Браслети в техніці шамбала - це дуже модні прикраси, які вже давно покорили всю Європу. Тому якщо вам подобаються аксесуари різних стилів та культур, то вам обов'язково варто відвідати майстер-клас з виготовлення браслетів шамбала. Процес плетіння не важкий, головне запам'ятати послідовність техніки. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

 

360 грн.
Мистер MADE
3083 3
Валяння вовни Валяння вовни

Валяння вовни - це давня техніка рукоділля. Ми пропонуємо вам зануритись в процес, в якому з тонких волокон вовни створюється малюнок на тканині чи повсті, об'ємні іграшки, панно, декоративні елементи, предмети одягу чи аксесуари. З допомогою цієї техніки ви зможете створити милі, дивовижні та оригінальні вироби.

 

430 грн.
Мистер MADE
2407 0
Лялька Тільда Лялька Тільда

Лялька Тільда - чудова прикраса для вашого будинку, це казкове створіння дарує затишок та тепло. Присутність ангела з крилами робить будь-яку кімнату надзвичайно домашньою та святковою. Сьогодні ляльки-тільди дуже популярні, вони смішні та зворушливі, і, залежно від задумки майстра,можуть мати різний стиль. 

 

460 грн.
Мистер MADE
12320 2
Брошка в техніці мокре валяння Брошка в техніці мокре валяння

Мокре валяння - це техніка, з допомогою якої ви можете створити безліч декоративних елементів, предметів одягу, різноманітних прикрас та аксесуарів. На цьому майстер-класі пропонуємо вам зробити оригінальну брошку, додати до свого повсякденного образу цікавинку. Адже носіння брошки завжди сигналізувало про неабиякий смак її господині. 

 

380 грн.
Мистер MADE
5908 0
Листівки в техніці скрапбукінг Листівки в техніці скрапбукінг

 Створення листівок своїми руками набуло особливої популярності, як не дивно, саме коли збільшився промисловий друк листівок. Не дивлячись на велике різноманіття, вітальні картки масштабного виробництва здебільшого не передають теплоти та особливості моменту на відміну від карток, зроблених власноруч. Тому запрошуємо вас на заняття з виготовлення неповторної листівки в техніці скрапбукінг.

340 грн.
Мистер MADE
1608 0
Тарілки в техніці Зворотній декупаж Тарілки в техніці Зворотній декупаж

Зворотній декупаж - це техніка декору, при якій ми наклеюємо папір з зображенням з іншого боку прозорої поверхні (це може бути скло, оргскло чи прозорий пластик) таким чином, щоб на лицьовій стороні під склом створювався красивий декор. Картинку при цьому ми приклеюємо зображенням до скла.

 

380 грн.
Мистер MADE
1886 0
Об'ємний декупаж Об'ємний декупаж

Об'ємний декупаж - це цікавий та незвичайний різновид мистецтва декупажу. 3D-декупаж дозволяє передати не тільки основну думку дизайнера, а й надати плоскому зображенню об'єму та глибини. Як правило, для створення однієї картини використовують п'ять чи шість друкованих копій. Все залежить від складності малюнку.

 

360 грн.
Мистер MADE
1733 0
Ебру-малюнки на воді Ебру-малюнки на воді

Ебру - дивовижна техніка малювання, де художник малює на поверхні води спеціальними фарбами, які не тонуть. Результат просто заворожує! На воді просто на ваших очах з'являються дуже красиві чарівні малюнки, шедеври! Через певний час малюнки висихають і ви зможете забрати їх з собою, щоб розповісти домашнім про ваші нові вміння та техніку малювання ебру.

470 грн.
Мистер MADE
10312 0
Дерево щастя - топіарій Дерево щастя - топіарій

Топіарій Дерево щастя - це один з найпопулярніший майстер-класів в нашій студії. Робити його цікаво, адже в процесі використовується багато елементів декору, а готовий виріб схожий на справжнє маленьке казкове дерево. Воно може стати хорошим символічним подарунком для близької вам людини, або ж радуватиме вас.

430 грн.
Мистер MADE
5691 0
1 2 3 4
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.