adv_526ec568074a8.png

Фильтр

ЕКО свічки в бетоні ЕКО свічки в бетоні

ЕКО свічки в бетоні - це сучасно, стильно, а головне повністю екологічно, адже соєвий віск безпечний для навколишнього середовища. Більше деталей та особливостей таких свічок ви зможете дізнатись на майстер-класі.

450 грн.
Мистер MADE
1290 0
Флюїд Арт Флюїд Арт

Техніка Флюїд Арт - це новий вид абстрактного живопису, під час якого акрилові фарби різних кольорів довільно течуть по полотну, завдяки чому створюються унікальні фантастичні візерунки. Таке малювання чудово заспокоює та надихає!

520 грн.
Мистер MADE
2929 0
Фруктовий букет Фруктовий букет

Фруктовий букет - це ориґінальна альтернатива квітковому букету. Такий букет виготовляється з 4-6 видів фруктів, можна теж додавати квіти, зелень, зефір, маршмеллоу та інший декор. Цей подарунок підійде як жінкам, так і чоловікам...

510 грн.
Мистер MADE
949 0
Розпис дерев'яних значків Розпис дерев'яних значків

Значки - це молодіжний тренд останніх років. Будьте в тренді разом з нами - створіть свій власний дизайн! На майстер-класі ми допоможемо вам реалізувати свою фантазію і виготовити неповторний значок.

340 грн.
Мистер MADE
894 0
Флораріум Флораріум

Створення флораріума - це захопливе та дуже красиве заняття. На майстер-класі кожен гість зможе дізнатись всю інформацію про норми та правила створення флораріума і по догляду за ним. Процес створення композиції зачаровує, ви наче створюєте окремий маленький світ!

650 грн.
Мистер MADE
2249 0
Розпис на кедах Розпис на кедах

Взуття - це важлива частина будь-якого образу. Тому кеди, які матимуть неповторний візерунок, суттєво виділятимуть вас серед інших! На час майстер-класу ви станете дизайнером взуття і зможете проявити свою фантазію.

510 грн.
Мистер MADE
774 0
Чайний купаж Чайний купаж

Чайний купаж - це техніка змішування різних сортів чаю та трав для створення унікальної комбінації. Купажування відбувається по рекомендації майстра, але кожен може внести свій вклад та створити неповторний купаж чаю.

430 грн.
Мистер MADE
906 0
Малювання вином, Wine Art Малювання вином, Wine Art

Wine Art або малювання вином - це відносно недавня унікальна техніка, схожа на акварельний живопис. Але замість фарби використовується вино різних відтінків. Такий майстер-клас чудово підійде для виїзних корпоративів чи свят.

510 грн.
Мистер MADE
2515 0
Слайм Слайм

Кожен з вас неодмінно бавився з іграшкою-антистрес, яку ще називають слаймом. Зазвичай від неї дуже важко відірватись. Тому ми пропонуємо вам навчитись робити таку забавку власноруч! Обіцяємо, що процес виготовлення не залишить байдужими ні дитину ні дорослого. На цьому майстер-класі ми з задоволенням покажемо вам, як створювати таку актуальну та цікаву іграшку.

430 грн.
Мистер MADE
2275 0
Подушка емодзі, смайлик Подушка емодзі, смайлик

Всі ми, як щоденні користувачі месенджерів, дуже звикли до смайликів. Один символ може точно передати наші емоції. Тому ми пропонуємо вам на цьому майстер-класі створити м'яку подушечку з фетра, яка буде ориґінальним та кумедним елементом декору в вашому домі. Пошити такий смайл зможе і дорослий і дитина. 

 

360 грн.
Мистер MADE
1341 0
1 2 3 4 5 ...15
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.