adv_526ec568074a8.png

Ліпка (робота з глиною та іншими матеріалами)
Фильтр

Прикраси в техніці калейдоскоп з полімерної глини Прикраси в техніці калейдоскоп з полімерної глини

На цьому мацстер-класі ми навчимо вас створювати прикраси в техніці калейдоскоп з полімерної глини. Такий стиль прикрас особливо припаде до душі тим, хто любить східний стиль одягу. Але навіть якщо ви надаєте перевагу мінімалізму, то яскраві аксесуари тільки вигідно підкреслять ваш образ.

 

 

240 грн.
Мистер MADE
1575 0
Квіти з полімерної глини Квіти з полімерної глини

Якщо ви ніколи не працювали з полімерною глиною, то вам обов'язково варто спробувати! Бо ліплення з цього матеріалу приносить задоволення незалежно від вашого рівня майстерності. А готові вироби зачарують вас своєю красою та природнім виглядом.

 

260 грн.
Мистер MADE
1305 0
Прикраси з полімерної глини Прикраси з полімерної глини

Полімерна глина - це досить новий матеріал, який постійно вдосконалюється та змінюється завдяки виробникам. Це наче невагомий пластилін, який швидко застигає при контакті з повітрям і зберігає форму, завдяки чому виліпити з глини можна тільки один раз. А тому перед роботою варто вирішити, що саме ви хочете створити.

 

 

240 грн.
Мистер MADE
1567 0
Квіти з холодного фарфору Квіти з холодного фарфору

Квіти з холодного фарфору виглядають дуже натуралістично, з них часто виготовляють віночки, прикраси, елементи декору. Процес виготовлення не складний, але потребує зосередженості та акуратності, бо матеріал швидко застигає, тому важливо встигнути сформувати потрібну форму. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

260 грн.
Мистер MADE
3885 0
Аксесуари для волосся з холодного фарфору Аксесуари для волосся з холодного фарфору

Холодний фарфор - це доступний і найбільш податливий матеріал для ліплення на сьогоднішній день. Робота з холодною порцеляною абсолютно безпечна і не вимагає якихось особливих навичок чи вмінь. Маса схожа на пластилін, але захолодає набагато швидше. 

 

260 грн.
Мистер MADE
1392 0
Осінні сережки з холодного фарфору Осінні сережки з холодного фарфору

Холодний фарфор - це пластична маса, яка ідеально підходить для виготовлення квітів, прикрас та інших елементів декору. Працювати з цим матеріалом просто і нешкідливо для шкіри рук та дихання, а тому ліпити з холодного фарфору можуть навіть діти.

 

 

220 грн.
Мистер MADE
1039 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.