adv_526ec568074a8.png

Ліпка (робота з глиною та іншими матеріалами)
Фильтр

Квіти з полімерної глини Квіти з полімерної глини

Якщо ви ніколи не працювали з полімерною глиною, то вам обов'язково варто спробувати! Бо ліплення з цього матеріалу приносить задоволення незалежно від вашого рівня майстерності. А готові вироби зачарують вас своєю красою та природнім виглядом.

 

400 грн.
Мистер MADE
1579 0
Ліплення підсвічника з глини Ліплення підсвічника з глини

Перевага підсвічника, зробленого власноруч, в тому, що при виготовленні ви можете зробити його унікальним, особливим. На майстер-класі ви зможете обрати форму, візерунок, зробити отвори відповідно до ваших вподобань. Готовий виріб може слугувати чудовим подарунком для близької людини.

380 грн.
Мистер MADE
1704 0
Ліплення свистульок з глини Ліплення свистульок з глини

Глиняні свистульки здавна були улюбленими дитячими забавками. Виконані у формі пташки, вони витьохкували, наче справжні лісові співаки. Це безперечно подобалось дітям у всі часи. Тому запрошуємо вас на майстер-клас з виготовлення такої співучої іграшки. Часи змінились, але діти досі в захваті від маленьких музичних пернатих.

360 грн.
Мистер MADE
1631 0
Ліплення фігурок з глини Ліплення фігурок з глини

Глина - це природній матеріал, який був дуже важливим для наших предків на початку зародження цивілізації. Бо саме з глини люди навчились виготовляти посуд, предмети побуду і дитячі іграшки. На цьому майстер-класі ми навчимо вас особливостям роботи з глиною та ліпленню різних фігурок: тварин, підков, сердечок тощо..

 

340 грн.
Мистер MADE
1977 0
Квіти з холодного фарфору Квіти з холодного фарфору

Квіти з холодного фарфору виглядають дуже натуралістично, з них часто виготовляють віночки, прикраси, елементи декору. Процес виготовлення не складний, але потребує зосередженості та акуратності, бо матеріал швидко застигає, тому важливо встигнути сформувати потрібну форму. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

360 грн.
Мистер MADE
4396 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.