adv_526ec568074a8.png

Осінь
Фильтр

Картина з вовни Картина з вовни

Картини в техніці вовняного живопису створюються не шляхом сухого валяння, а шляхом пошарового викладанні сухої вовни на тканину (фланель або флізелін), потім її закривають склом у рамці. Це новий вид мистецтва, але його вже встигли полюбити в багатьох країнах. Готові картини виглядають дуже ніжно та природньо.

 

430 грн.
Мистер MADE
2491 0
Осіння брошка в техніці валяння Осіння брошка в техніці валяння

Техніка сухого та моркого валяння з вовни дозволяє створювати достатньо складні та красиві прикраси. Це заняття дуже унікальне, а готовий виріб радує око. Хоча процес кропіткий та енергозатратний, та в цілому не важкий. За допомогою валяння виходять вишукані речі, натуралістичні, схожі на справжні.

 

 

380 грн.
Мистер MADE
1718 0
Осінній топіарій Осінній топіарій

Топіарій "Дерево щастя" - це оригінальний подарунок, зроблений своїми руками. "Дерево щастя" символізує все найкраще, що ми можемо бажати людині, якій його даруємо. Запрошуємо на майстер-клас з виготовлення такого дерева в осінньому стилі.

 

460 грн.
Мистер MADE
2115 0
Осінній вінок на двері Осінній вінок на двері

До осені можна відноситись по-різному: любити її, або ж страждати від прохолоднішої температури та дощів. Але в будь-якому випадку неможливо не визнати красу осені. І щоб надовше зберегти її ми пропонуємо вам створити вінок на двері з осіннім декором.

 

430 грн.
Мистер MADE
2274 0
Осінній скрапбукінг Осінній скрапбукінг

Кожній людині в будь-яку пору року хочеться мати теплі спогади про щасливі пам'ятні дні. Тому дуже доречним буде оздобити картку чи фотоальбом в стилі сезону, про який ця річ нагадує. На цьому майстер-класі пропонуємо вам зайнятись скрапбукінгом в осінньому стилі.

 

360 грн.
Мистер MADE
2014 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.