adv_526ec568074a8.png

ТОП, популярні
Фильтр

Листівки в техніці скрапбукінг Листівки в техніці скрапбукінг

 Створення листівок своїми руками набуло особливої популярності, як не дивно, саме коли збільшився промисловий друк листівок. Не дивлячись на велике різноманіття, вітальні картки масштабного виробництва здебільшого не передають теплоти та особливості моменту на відміну від карток, зроблених власноруч. Тому запрошуємо вас на заняття з виготовлення неповторної листівки в техніці скрапбукінг.

340 грн.
Мистер MADE
1603 0
Колаж в техніці скрапбукінг Колаж в техніці скрапбукінг

Коли вигадали техніку скрапбукінг, то використовували її для оформлення сімейних та особистих фотоальбомів, збереження фотокарток та інших пам'ятних речей, декорували особисті щоденники. Зараз вживання скрапбукінгу розширилось, але ідея залишається та ж сама: ним декорують речі, які мають пам'ятну цінність для власника.

 

360 грн.
Мистер MADE
1522 0
Об'ємний декупаж Об'ємний декупаж

Об'ємний декупаж - це цікавий та незвичайний різновид мистецтва декупажу. 3D-декупаж дозволяє передати не тільки основну думку дизайнера, а й надати плоскому зображенню об'єму та глибини. Як правило, для створення однієї картини використовують п'ять чи шість друкованих копій. Все залежить від складності малюнку.

 

360 грн.
Мистер MADE
1725 0
Ебру-малюнки на воді Ебру-малюнки на воді

Ебру - дивовижна техніка малювання, де художник малює на поверхні води спеціальними фарбами, які не тонуть. Результат просто заворожує! На воді просто на ваших очах з'являються дуже красиві чарівні малюнки, шедеври! Через певний час малюнки висихають і ви зможете забрати їх з собою, щоб розповісти домашнім про ваші нові вміння та техніку малювання ебру.

470 грн.
Мистер MADE
10304 0
Дерево щастя - топіарій Дерево щастя - топіарій

Топіарій Дерево щастя - це один з найпопулярніший майстер-класів в нашій студії. Робити його цікаво, адже в процесі використовується багато елементів декору, а готовий виріб схожий на справжнє маленьке казкове дерево. Воно може стати хорошим символічним подарунком для близької вам людини, або ж радуватиме вас.

430 грн.
Мистер MADE
5687 0
Розпис футболки Розпис футболки

Сьогодні купити новий одяг - це не проблема. Але ж кожен з нас індивідуальний, тому нам необхідно якось урізноманітнити наш зовнішній вигляд. Створити або задекорувати одяг власноруч - це спосіб виразити свою неповторність. І цей майстер-клас з розпису футболок допоможе вам в цьому.

 

460 грн.
Мистер MADE
15425 0
Картина з вовни Картина з вовни

Картини в техніці вовняного живопису створюються не шляхом сухого валяння, а шляхом пошарового викладанні сухої вовни на тканину (фланель або флізелін), потім її закривають склом у рамці. Це новий вид мистецтва, але його вже встигли полюбити в багатьох країнах. Готові картини виглядають дуже ніжно та природньо.

 

430 грн.
Мистер MADE
2546 0
Шоколадні цукерки Шоколадні цукерки

Солодощі - це те, що підкорить серце будь-якої людини. А шоколадні цукерки, зроблені власноруч - тим паче. На майстер-класі ви дізнаєтесь секрети приготування справжніх шоколадних цукерок, познайомитесь з історією шоколаду та відкриєте в собі кондитера. І головна родзинка такого заняття - вкінці буде смачно!

 

 

460 грн.
Мистер MADE
9770 0
Декупаж Декупаж

Техніка декупаж дарує старим речам друге життя. За допомогою неї ви можете задекорувати різні предмети: склянки, вази, баночки, біжутерію, шкатулки, рамки, свічки, столи, комоди, двері, стільці, шафи та інші предмети інтер'єру. Декупаж (від фр. – decoupage - "вирізати") - це наклеювання картинок на різні поверхні і закріплення їх лаком.Основне завдання - це досягти ефекту, наче зображення намальоване фарбами.

 

 

360 грн.
Мистер MADE
4997 0
Альбом в техніці скрапбукінг Альбом в техніці скрапбукінг

Основна ідея скрапбукінга (англ. scrapbooking)  - виготовлення та оригінальне оформлення сімейних чи особистих фотоальбомів, довгострокове зберігання фотографій та інших пам'ятних речей про якісь події для майбутніх поколінь. Фотоальбом декорується спеціальним чином і складається з окремих листів, кожен з яких виражає якусь тему.

 

 

450 грн.
Мистер MADE
1562 0
1 2 3
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.