adv_526ec568074a8.png

Великдень
Фильтр

Ліплення свистульок з глини Ліплення свистульок з глини

Глиняні свистульки здавна були улюбленими дитячими забавками. Виконані у формі пташки, вони витьохкували, наче справжні лісові співаки. Це безперечно подобалось дітям у всі часи. Тому запрошуємо вас на майстер-клас з виготовлення такої співучої іграшки. Часи змінились, але діти досі в захваті від маленьких музичних пернатих.

360 грн.
Мистер MADE
1635 0
Ліплення фігурок з глини Ліплення фігурок з глини

Глина - це природній матеріал, який був дуже важливим для наших предків на початку зародження цивілізації. Бо саме з глини люди навчились виготовляти посуд, предмети побуду і дитячі іграшки. На цьому майстер-класі ми навчимо вас особливостям роботи з глиною та ліпленню різних фігурок: тварин, підков, сердечок тощо..

 

340 грн.
Мистер MADE
1989 0
Лялька-мотанка Лялька-мотанка

Лялька-мотанка - це одна з найперших та найпростіших іграшок, які мали українські діти. Та використовували її не лише для забавок. Мотанка часто була сімейним оберегом та талісманом. Вона зроблена з тканини, без використання ниток та голки, а лише намотуванням багатьох шарів різного сукна.

 

380 грн.
Мистер MADE
5761 0
Плетіння з соломи Плетіння з соломи

Соломоплетіння - одне з найбільш древніх ремесел людства. Воно було відоме ще стародавнім народам задовго до появи гончарного та ткацького мистецтв. Опановуючи природу, люди навчились плести корені та гілки, волокна та стебла, смужки шкіри та пасма волосся. Першими плетеними речами були мотузки, посуд та одяг.

410 грн.
Мистер MADE
6066 0
Панно з соломи Панно з соломи

Дивовижно, що з такого простого матеріалу, як солома, можна виготовити справжні шедеври! Звісно, для красивого кінцевого результату потрібно провести декілька маніпуляцій зі стеблами трави: висушити їх, відсортувати, обрізати зайве. Але ми це зробимо за вас, а на майстер-класі ви отримаєте готовий матеріал для творчості.  

 

420 грн.
Мистер MADE
2484 0
Писанкарство Писанкарство

Писанкарство - це різновид великодніх яєць, відомий в багатьох країнах. Але саме у нас це заняття переросло у справжнє мистецтво. Найдавніша писанка (керамічна), знайдена в Україні, датується XI століттям. В наш час розпис писанок досі популярний, хоча значення орнаменту та його різновиди відоме небагатьом. На майстер-класі ви зможете дізнатись...

 

 

350 грн.
Мистер MADE
5078 0
Петриківський розпис Петриківський розпис

Петриківський розпис захоплює нас своїми яскравими та точними штрихами. Здається, що тільки обдаровані художники здатні так творити. Та ви теж так зможете під керівництвом наших майстрів! На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та оформите обраний виріб у стилі, який входить до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. 

430 грн.
Мистер MADE
5690 0
Панно в техніці Петриківський розпис Панно в техніці Петриківський розпис

Петриківський розпис від 2013 року входить до Списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Ми в Україні з дитинства знаємо, що це - відома техніка декорування побутових речей. Цікаво, що наші предки не обходились лише практичними речами, а й хотіли, щоб ці речі були красивими. На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та створите власне панно у стилі, який відомий на  весь світ.

 

 

380 грн.
Мистер MADE
7516 0
Розпис пасхального печива Розпис пасхального печива

Розпис пасхального печива - це захопливе заняття, під час якого ми перетворимо звичайні пряники в справжні шедеври. Для розпису ми використаємо білкову глазур та натуральні барвники. Наші майстри навчать вас декільком технікам нанесення білкової глазурі: малюнку на глазурі, мереживному розпису та точковому розпису.  

 

 

340 грн.
Мистер MADE
3172 0
Пасхальна корзинка в техніці скрапбукінг Пасхальна корзинка в техніці скрапбукінг

В країнах Європи є традиція на Пасху дарувати дітям багато маленьких подарунків. В нашій країні поступово цей звичай знаходить все більше прихильників. А тому пропонуємо вам майстер-клас з виготовлення пасхальної корзиночки, яку ви можете наповнити солодощами і подарувати своїм дітям. 

380 грн.
Мистер MADE
2187 0
1 2 3
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.