adv_526ec568074a8.png

Декорування
Фильтр

Тарілки в техніці Зворотній декупаж Тарілки в техніці Зворотній декупаж

Зворотній декупаж - це техніка декору, при якій ми наклеюємо папір з зображенням з іншого боку прозорої поверхні (це може бути скло, оргскло чи прозорий пластик) таким чином, щоб на лицьовій стороні під склом створювався красивий декор. Картинку при цьому ми приклеюємо зображенням до скла.

 

260 грн.
Мистер MADE
1655 0
Аксесуари для волосся з холодного фарфору Аксесуари для волосся з холодного фарфору

Холодний фарфор - це доступний і найбільш податливий матеріал для ліплення на сьогоднішній день. Робота з холодною порцеляною абсолютно безпечна і не вимагає якихось особливих навичок чи вмінь. Маса схожа на пластилін, але захолодає набагато швидше. 

 

260 грн.
Мистер MADE
1392 0
Петриківський розпис Петриківський розпис

Петриківський розпис захоплює нас своїми яскравими та точними штрихами. Здається, що тільки обдаровані художники здатні так творити. Та ви теж так зможете під керівництвом наших майстрів! На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та оформите обраний виріб у стилі, який входить до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. 

330 грн.
Мистер MADE
5066 0
Декупаж Декупаж

Техніка декупаж дарує старим речам друге життя. За допомогою неї ви можете задекорувати різні предмети: склянки, вази, баночки, біжутерію, шкатулки, рамки, свічки, столи, комоди, двері, стільці, шафи та інші предмети інтер'єру. Декупаж (від фр. – decoupage - "вирізати") - це наклеювання картинок на різні поверхні і закріплення їх лаком.Основне завдання - це досягти ефекту, наче зображення намальоване фарбами.

 

 

260 грн.
Мистер MADE
4614 0
Декупаж пасхальних яєць Декупаж пасхальних яєць

Декупаж - це один з найбільш поширених та улюблених майстер-класів. У виконанні він не важкий, тому підходить навіть для дітей молодшого віку. На цьому майстер-класі ми пропонуємо вам створити незвичні, нетипові писанки завдяки техніці декупаж. Готуйтесь до свята Пасхи стильно та в піднесеному настрої!

250 грн.
Мистер MADE
3900 0
Підставка для олівців в техніці декупаж Підставка для олівців в техніці декупаж

Для будь-якого учня важлива правильна організація робочого місця. І підставка під олівці та ручки є одним з важливих органайзерів. Створюючи її своїми руками, дитина зануриться в творчий процес, а результат буде радувати та надихати її на нову творчість та навчання!

 

260 грн.
Мистер MADE
926 0
Валентинка декупаж Валентинка декупаж

Декупаж - це техніка декорування різних поверхонь паперовими фрагментами. Зародився декупаж в ХІІ столітті в Китаї і з тих пір ця техніка не втрачає своєї популярності. На нашому майстер-класі ми пропонуємо вам виготовити дерев'яну валентинку, використовуючи цю давню, але дуже красиву техніку.

 

 

220 грн.
Мистер MADE
1032 0
Декупаж на свечах Декупаж на свечах

Мастер-класс Декупаж на свече - это очень популярная техника перенесения изображения на свечу. Для декупажа используются салфетки с необычным рисунком, декупажные карты или рисовая бумага.
История техники декупаж куда длиннее, чем ее названия. Ведь французское название – «decouper» или «то, что вырезано» — появилось несколько позже самого искусства.

250 грн.
Мистер MADE
2116 0
Декупаж і розпис глиняних горщиків Декупаж і розпис глиняних горщиків

Все наше життя складається з деталей. І щоб воно було приємним, варто подбати про те, щоб маленькі деталі радували нас. Тому пропонуємо вам майстер-клас з розпису та декоруванню горщика для квітів, щоб ви могли створити якомога більше красивих речей, які оточуватимуть вас щодня!

 

 

280 грн.
Мистер MADE
2517 0
Декор свічки Декор свічки

Новий рік, Різдво - це найулюбленіші свята. І тому хочеться, аби вони пройшли ідеально, атмосферно. А отже до них треба готуватись зазделегідь. Святковий декор будинку і столу - це основні творці настрою. І свічки - один з важливих елементів.  

 

250 грн.
Мистер MADE
1024 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.