adv_526ec568074a8.png

Художні майстер-класи
Фильтр

Петриківський розпис Петриківський розпис

Петриківський розпис захоплює нас своїми яскравими та точними штрихами. Здається, що тільки обдаровані художники здатні так творити. Та ви теж так зможете під керівництвом наших майстрів! На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та оформите обраний виріб у стилі, який входить до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. 

330 грн.
Мистер MADE
5066 0
Панно в техніці Петриківський розпис Панно в техніці Петриківський розпис

Петриківський розпис від 2013 року входить до Списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Ми в Україні з дитинства знаємо, що це - відома техніка декорування побутових речей. Цікаво, що наші предки не обходились лише практичними речами, а й хотіли, щоб ці речі були красивими. На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та створите власне панно у стилі, який відомий на  весь світ.

 

 

260 грн.
Мистер MADE
6840 0
Акварельний живопис Акварельний живопис

Акварель - це важка та тонка техніка станкового живопису. Саме вона заклала початок різноманітним технікам та школам, стилям та напрямкам. Це водяні фарби, які наносяться напрочуд легко, майже прозоро. Тому малювання аквареллю вимагає майстерності, бо прозорість фарб не дозволяє перемалювати зображення.  

 

 

260 грн.
Мистер MADE
2375 0
Масляная живопись Масляная живопись

Живопись — это один из основных видов изобразительного искусства; представляет собой художественное изображение предметного мира цветными красками на поверхности. Живопись подразделяют на: станковую, монументальную и декоративную.
Мастер-класс по живописи от нашей студии Made, это не просто урок рисования, а углубление в искусство художества.

 

300 грн.
Мистер MADE
2948 0
Академічний малюнок Академічний малюнок

Малюнок - це зображення на площині, створене за допомогою засобів графіки. Академічний малюнок - це вид графіки і фундамент всіх видів образотворчого мистецтва. Без знання основ академічного малюнку художник не може грамотно працювати над картиною.

240 грн.
Мистер MADE
2367 0
Малюнок м'якими матеріалами Малюнок м'якими матеріалами

Що таке м'який матеріал і як з ним працювати? М'який матеріал - це вугілля, сангіна, соус чи пастель, а також крейда. Цими матеріалами ми можемо працювати в найрізноманітніших техніках, можемо комбінувати їх між собою, досягаючи різних живописних ефектів в малюнку.
 

260 грн.
Мистер MADE
2198 0
Кольорознавство Кольорознавство

Кольорознавство - це цікава комплексна наука про колір на основі систематизованих знань з фізики, фізіології й психології, що вивчає природній феномен кольору, а також сукупність даних філософії, естетики, історії мистецтва, філології, етнографії, літератури, що вивчали колір як явище культури.

 

 

 

260 грн.
Мистер MADE
1744 0
Масляний живопис Масляний живопис

Повз картини, намальовані масляними фарбами, неможливо просто пройти, адже їх палітра притягує погляд! А ще такі фарби завжди нагадують роботи знаменитих художників. На нашому майстер-класі у вас з'явиться можливість спробувати себе в мистецтві класичного живопису. 
 

330 грн.
Мистер MADE
803 0
Живопис акрилом Живопис акрилом

Малювання картин акриловими фарбами, як і будь-яка інша техніка живопису, має свої особливості. З появою цих фарб наприкінці 1930-х років творчий світ тварин пережив нову реальність. Акрил швидко завоював популярність в різних областях: живопис, оформлення інтер'єру, краса.

  

 

330 грн.
Мистер MADE
1745 0
Розпис на кедах Розпис на кедах

Взуття - це важлива частина будь-якого образу. Тому кеди, які матимуть неповторний візерунок, суттєво виділятимуть вас серед інших! На час майстер-класу ви станете дизайнером взуття і зможете проявити свою фантазію.

390 грн.
Мистер MADE
544 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.