adv_526ec568074a8.png

Художні майстер-класи
Фильтр

Розпис футболки Розпис футболки

Сьогодні купити новий одяг - це не проблема. Але ж кожен з нас індивідуальний, тому нам необхідно якось урізноманітнити наш зовнішній вигляд. Створити або задекорувати одяг власноруч - це спосіб виразити свою неповторність. І цей майстер-клас з розпису футболок допоможе вам в цьому.

 

460 грн.
Мистер MADE
15283 0
Петриківський розпис Петриківський розпис

Петриківський розпис захоплює нас своїми яскравими та точними штрихами. Здається, що тільки обдаровані художники здатні так творити. Та ви теж так зможете під керівництвом наших майстрів! На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та оформите обраний виріб у стилі, який входить до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. 

430 грн.
Мистер MADE
5598 0
Панно в техніці Петриківський розпис Панно в техніці Петриківський розпис

Петриківський розпис від 2013 року входить до Списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Ми в Україні з дитинства знаємо, що це - відома техніка декорування побутових речей. Цікаво, що наші предки не обходились лише практичними речами, а й хотіли, щоб ці речі були красивими. На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та створите власне панно у стилі, який відомий на  весь світ.

 

 

380 грн.
Мистер MADE
7424 0
Декорування підсвічників Декорування підсвічників

Якщо ви любите запалювати свічки, створюючи в будинку особливу атмосферу, то наш майстер-клас допоможе вам зробити цей процес стильним та ще більш приємним. Підсвічники, створені власноруч, завжди будуть чудовим подарунком або ж елементом декору. Тому запрошуємо на майстер-клас, де ви зможете навчитись кільком технікам декорування підсвічника.

 

380 грн.
Мистер MADE
2311 0
Вітражний розпис, виготовлення підсвічника Вітражний розпис, виготовлення підсвічника

Новий рік вже зовсім скоро! Тому ми приготували ще один майстер-клас по декору підсвічника в святковому новорічниму стилі. Бо що, як не свічки, може створити неперевершену атмосферу затишку та тепла?! Уявіть, як світло від гніту відбивається у вітражному розписі свічника і витанцьовує на стінах кімнати. Уявили? Тоді поспішіть виготовити такий свічник! 

 

 

380 грн.
Мистер MADE
1102 0
Акварельний живопис Акварельний живопис

Акварель - це важка та тонка техніка станкового живопису. Саме вона заклала початок різноманітним технікам та школам, стилям та напрямкам. Це водяні фарби, які наносяться напрочуд легко, майже прозоро. Тому малювання аквареллю вимагає майстерності, бо прозорість фарб не дозволяє перемалювати зображення.  

 

 

380 грн.
Мистер MADE
2878 0
Точковий розпис Точковий розпис

Сьогодні точковий розпис знову на вершині популярності. Для роботи в цій техніці використовують акрилові контури. Чудовими властивостями акрилових фарб є те, що вони легко лягають на будь-які поверхні і мають зручну упаковку: тубу з дозатором. Майстри нашої студії відкриють вам декілька секретів точкового розпису. 

360 грн.
Мистер MADE
2467 0
Масляний живопис Масляний живопис

Повз картини, намальовані масляними фарбами, неможливо просто пройти, адже їх палітра притягує погляд! А ще такі фарби завжди нагадують роботи знаменитих художників. На нашому майстер-класі у вас з'явиться можливість спробувати себе в мистецтві класичного живопису. 
 

450 грн.
Мистер MADE
927 0
Живопис акрилом Живопис акрилом

Малювання картин акриловими фарбами, як і будь-яка інша техніка живопису, має свої особливості. З появою цих фарб наприкінці 1930-х років творчий світ тварин пережив нову реальність. Акрил швидко завоював популярність в різних областях: живопис, оформлення інтер'єру, краса.

  

 

430 грн.
Мистер MADE
2001 0
Вітражний розпис Вітражний розпис

Вітражний розпис - це процес нанесення фарби на скло чи кераміку. Перші вітражні вироби з'явились сотні років тому і протягом всієї своєї історії то втрачали то знову набували популярності. Ми готові допомогти дітям опанувати цю техніку та здивувати батьків готовою роботою.

340 грн.
Мистер MADE
683 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.