adv_526ec568074a8.png

Літні майстер-класи
Фильтр

Плетіння браслетів Шамбала Плетіння браслетів Шамбала

Браслети в техніці шамбала - це дуже модні прикраси, які вже давно покорили всю Європу. Тому якщо вам подобаються аксесуари різних стилів та культур, то вам обов'язково варто відвідати майстер-клас з виготовлення браслетів шамбала. Процес плетіння не важкий, головне запам'ятати послідовність техніки. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

 

360 грн.
Мистер MADE
3065 3
Ебру-малюнки на воді Ебру-малюнки на воді

Ебру - дивовижна техніка малювання, де художник малює на поверхні води спеціальними фарбами, які не тонуть. Результат просто заворожує! На воді просто на ваших очах з'являються дуже красиві чарівні малюнки, шедеври! Через певний час малюнки висихають і ви зможете забрати їх з собою, щоб розповісти домашнім про ваші нові вміння та техніку малювання ебру.

470 грн.
Мистер MADE
10304 0
Дерево щастя - топіарій Дерево щастя - топіарій

Топіарій Дерево щастя - це один з найпопулярніший майстер-класів в нашій студії. Робити його цікаво, адже в процесі використовується багато елементів декору, а готовий виріб схожий на справжнє маленьке казкове дерево. Воно може стати хорошим символічним подарунком для близької вам людини, або ж радуватиме вас.

430 грн.
Мистер MADE
5687 0
Розпис футболки Розпис футболки

Сьогодні купити новий одяг - це не проблема. Але ж кожен з нас індивідуальний, тому нам необхідно якось урізноманітнити наш зовнішній вигляд. Створити або задекорувати одяг власноруч - це спосіб виразити свою неповторність. І цей майстер-клас з розпису футболок допоможе вам в цьому.

 

460 грн.
Мистер MADE
15425 0
Плетіння фенечок в техніці Макраме Плетіння фенечок в техніці Макраме

Фенечка - це браслет ручної роботи з бісеру, ниток, шнурівки, шкіри чи стрічок. Може бути одного кольору, або різнокольоровий. Такий браслет символізує дружбу між тими, хто носить однакові фенечки. На нашому майстер-класі ми пропонуємо вам навчитись плести фенечку в техніці макраме. Макраме - це давня техніка вузлового плетіння.

310 грн.
Мистер MADE
3416 0
Квіти з холодного фарфору Квіти з холодного фарфору

Квіти з холодного фарфору виглядають дуже натуралістично, з них часто виготовляють віночки, прикраси, елементи декору. Процес виготовлення не складний, але потребує зосередженості та акуратності, бо матеріал швидко застигає, тому важливо встигнути сформувати потрібну форму. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

360 грн.
Мистер MADE
4396 0
Українські віночки Українські віночки

Віночки здавна були особливою прикрасою україньких дівчат. Цікаво, що носити віночок могла тільки незаміжня дівчина, після одруження вона вже вдягала очіпок - спеціальним чином зав'язану хустку. На майстер-класі зі штучних квітів ми створимо яскравий вінок, який стане чудовою тематичною прикрасою.

430 грн.
Мистер MADE
3615 0
Розпис футболок в стилі Тай-Дай Розпис футболок в стилі Тай-Дай

Створіть неповторний образ з власноруч виготовленою футболкою в стилі Тай-Дай! Процес декорування футболки неважкий, а результат вразить вас своєю чарівністю! Ця техніка розпису футболок зародилась в часи хіпі і досі не втрачає популярності.

 

 

500 грн.
Мистер MADE
3121 0
Мандала Мандала

Мандали – індійські обереги, відомі з давніх часів. З їх допомогою індійці передавали зашифровані послання один одному, адже кожне поєднання кольорів та відтінків, візерунків та переплетень має відповідне значення і пояснюється.
 

360 грн.
Мистер MADE
915 0
Ловець снів Ловець снів

Ловець снів — це амулет, який прийшов до нас з традиційної культури північноамериканських індіанців. Їхній народ вірив, що амулет притягує духи хороших снів і відганяє поганих - вони заплутуються в павутині з ниток і зникають з першими променями сонця.
 

460 грн.
Мистер MADE
1695 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.