adv_526ec568074a8.png

Літні майстер-класи
Фильтр

Плетіння браслетів Шамбала Плетіння браслетів Шамбала

Браслети в техніці шамбала - це дуже модні прикраси, які вже давно покорили всю Європу. Тому якщо вам подобаються аксесуари різних стилів та культур, то вам обов'язково варто відвідати майстер-клас з виготовлення браслетів шамбала. Процес плетіння не важкий, головне запам'ятати послідовність техніки. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

 

260 грн.
Мистер MADE
2677 3
Ебру-малюнки на воді Ебру-малюнки на воді

Ебру - дивовижна техніка малювання, де художник малює на поверхні води спеціальними фарбами, які не тонуть. Результат просто заворожує! На воді просто на ваших очах з'являються дуже красиві чарівні малюнки, шедеври! Через певний час малюнки висихають і ви зможете забрати їх з собою, щоб розповісти домашнім про ваші нові вміння та техніку малювання ебру.

330 грн.
Мистер MADE
10068 0
Дерево щастя - топіарій Дерево щастя - топіарій

Топіарій Дерево щастя - це один з найпопулярніший майстер-класів в нашій студії. Робити його цікаво, адже в процесі використовується багато елементів декору, а готовий виріб схожий на справжнє маленьке казкове дерево. Воно може стати хорошим символічним подарунком для близької вам людини, або ж радуватиме вас.

330 грн.
Мистер MADE
5539 0
Розпис футболки Розпис футболки

Сьогодні купити новий одяг - це не проблема. Але ж кожен з нас індивідуальний, тому нам необхідно якось урізноманітнити наш зовнішній вигляд. Створити або задекорувати одяг власноруч - це спосіб виразити свою неповторність. І цей майстер-клас з розпису футболок допоможе вам в цьому.

 

330 грн.
Мистер MADE
14618 0
Прикраси з полімерної глини Прикраси з полімерної глини

Полімерна глина - це досить новий матеріал, який постійно вдосконалюється та змінюється завдяки виробникам. Це наче невагомий пластилін, який швидко застигає при контакті з повітрям і зберігає форму, завдяки чому виліпити з глини можна тільки один раз. А тому перед роботою варто вирішити, що саме ви хочете створити.

 

 

240 грн.
Мистер MADE
1567 0
Плетіння фенечок в техніці Макраме Плетіння фенечок в техніці Макраме

Фенечка - це браслет ручної роботи з бісеру, ниток, шнурівки, шкіри чи стрічок. Може бути одного кольору, або різнокольоровий. Такий браслет символізує дружбу між тими, хто носить однакові фенечки. На нашому майстер-класі ми пропонуємо вам навчитись плести фенечку в техніці макраме. Макраме - це давня техніка вузлового плетіння.

210 грн.
Мистер MADE
2816 0
Квіти з холодного фарфору Квіти з холодного фарфору

Квіти з холодного фарфору виглядають дуже натуралістично, з них часто виготовляють віночки, прикраси, елементи декору. Процес виготовлення не складний, але потребує зосередженості та акуратності, бо матеріал швидко застигає, тому важливо встигнути сформувати потрібну форму. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

260 грн.
Мистер MADE
3885 0
Пасхальний топіарій Пасхальний топіарій

Топіарій (з лат.topiaria) - це садівниче мистецтво. Люди вирішили зробити це мистецтво декоративним і вигадали невеличкі штучні деревцята. Виготовлення топіарію - один з найбільш популярних майстер-класів нашої студії. До світлого свята Пасхи ми підготували оригінальний тематичний топіарій, який ви зможете зробити зі звичайних матеріалів: стрічок, декоративних яєчок і квітів, сухоцвітів тощо.

 

330 грн.
Мистер MADE
7946 2
Розпис екосумки Розпис екосумки

Сьогодні екосумки популярні як ніколи! І магазини пропонують нам величезний їх асортимент. Але ж кожен з нас індивідуальний, і нам необхідно урізноманітнити свою зовнішність яскравими та неповторними аксесуарами.Тому на цьому майстер-класі ви зможете створити свою унікальну сумку-шопер, схожої до якої не знайдеться в жодному магазині.

 

 
260 грн.
Мистер MADE
4214 1
Українські віночки Українські віночки

Віночки здавна були особливою прикрасою україньких дівчат. Цікаво, що носити віночок могла тільки незаміжня дівчина, після одруження вона вже вдягала очіпок - спеціальним чином зав'язану хустку. На майстер-класі зі штучних квітів ми створимо яскравий вінок, який стане чудовою тематичною прикрасою.

260 грн.
Мистер MADE
3169 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.