adv_526ec568074a8.png

Живопис акрилом

430 грн.
Мистер MADE
2025 0

Малювання картин акриловими фарбами, як і будь-яка інша техніка живопису, має свої особливості. З появою цих фарб наприкінці 1930-х років творчий світ тварин пережив нову реальність. Акрил швидко завоював популярність в різних областях: живопис, оформлення інтер'єру, краса. Ці фарби зроблені на водяній основі і не потребують спеціальних розріджувачів, тому не викликають алергію і швидко висихають. Вони одночасно мають властивості акварелі та масла, завдяки чому ними можна створити неймовірні об'ємні картини! На нашому майстер-класі з живопису акрилом ви зможете реалізувати свої творчі бажання і перенести їх на полотно.

    

 • Вартість майстер-класу:

  Формат

  Art-BOX

  Виїзд

   10-30 людей

  Виїзд

   40-50 людей

  Виїзд

  більше 60 людей

  Вартість

  650 грн/одиниця

  430 грн/людина

  400 грн/людина

  370 грн/людина

 • У вартість закладені всі необхідні матеріали, а також робота 1-2 майстрів. Транспортні витрати за межі Києва розраховуються додатково.

 • *Вартість для більшої кількость людей розраховується індивідуально. Середня тривалість майстер-класу - 1,5-2 години. Технічний райдер для виїздного заходу: столи, стільці, при необхідності доступ до води та електрики. Для кулінарних майстер-класів потрібен холодильник.

 

Комментарии (0)

Вам необходимо зарегистрироваться или войти под своей учётной записью, чтобы оставлять комментарии.
Заказ Мастер-Класса
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.