adv_526ec568074a8.png

Масляний живопис

Повз картини, намальовані масляними фарбами, неможливо просто пройти, адже їх палітра притягує погляд! А ще такі фарби завжди нагадують роботи знаменитих художників. На нашому майстер-класі у вас з'явиться можливість спробувати себе в мистецтві класичного живопису. Його історія почалась декілька століть тому, але попри поважний вік, цей вид живопису досі не втрачає своєї популярності.
 Для цієї техніки використовуються фарби зі вмістом масла, як основної в'яжучої речовини. Так як фарби довго сохнуть, це дає можливість робити поправки в картині, удосконалюючи її. Майстри студії Made познайомлять вас з різними варіантами нанесення фарб та правильним підбором кольорів. 

 

 • Вартість майстер-класу:

  Формат

  Art-BOX

  Виїзд

   10-30 людей

  Виїзд

   40-50 людей

  Виїзд

  більше 60 людей

  Вартість

  600 грн/одиниця

  330 грн/людина

  300 грн/людина

  270 грн/людина

 • У вартість закладені всі необхідні матеріали, а також робота 1-2 майстрів. Транспортні витрати за межі Києва розраховуються додатково.

 • *Вартість для більшої кількость людей розраховується індивідуально. Середня тривалість майстер-класу - 1,5-2 години. Технічний райдер для виїздного заходу: столи, стільці, при необхідності доступ до води та електрики. Для кулінарних майстер-класів потрібен холодильник.

 

Комментарии (0)

Вам необходимо зарегистрироваться или войти под своей учётной записью, чтобы оставлять комментарии.
Заказ Мастер-Класса
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.