adv_526ec568074a8.png

Плетіння кіс, красивих зачісок

1450 грн.
Мистер MADE
5945 0

По-особливому заплетені коси завжди в моді. Така зачіска підійде як для повсякденного життя, так і для офіційних зустрічей чи святкових заходів. Кожна дівчина, в якої довге волосся, мріє про красиву заплетену зачіску. На нашому майстер-класі ми навчимо вас простим красивим зачіскам і святковим, вишуканим. Існує величезна кількість варіантів плетіння коси: мереживне плетіння в вигляді квітки, тендітний риб'ячий хвіст, франзуцьке плетіння кіс, багатопрядкові плетіння, водоспад, змійка тощо. Зачіска з кіс оригінальна і часто не потребує додаткових прикрас. Заплетене волосся обов'язково підкреслить вашу жіночність та привабливість.

На майстер-класі ви навчитесь:

  • техніці плетіння
  • правильно підбирати види кіс

 

Вартість майстер-класа:

Формат

Виїзний захід

Вартість

1450грн / 1 година роботи одного майстра

  • У вартість закладені всі необхідні матеріали, а також робота 1-2 майстрів. Транспортні витрати за межі Києва розраховуються додатково.

  • *Вартість для більшої кількость людей розраховується індивідуально. Середня тривалість майстер-класу - 1,5-2 години. Технічний райдер для виїздного заходу: столи, стільці, при необхідності доступ до води та електрики. Для кулінарних майстер-класів потрібен холодильник.

 

 

Комментарии (0)

Вам необходимо зарегистрироваться или войти под своей учётной записью, чтобы оставлять комментарии.
Заказ Мастер-Класса
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.