adv_526ec568074a8.png

Ліплення з глини на гончарному кругові

Ліплення на гончарному кругові - це дивовижний процес, який повертає нас в минуле. Вогкий запах глини, її приємна прохолода, розмірений шум круга під вашими ногами - і наче не існує робочих буднів, проблем слабкого Wi-Fi та інших питань сучасності. Часом корисно зануритись в атмосферу минулого і навчитись новому ремеслу, щоб краще розуміти своє теперішнє.

На майстер-класі ви отримаєте фартух, рукавички і всі необхідні інструкції та допомогу майстра, щоб навчитись керувати гончарним кругом і виготовити глечик, чашку, тарілку чи те, що ви самі забажаєте. Таке заняття підійде дорослим та дітям (старшого віку). Будуть присутні 2 майстри: один навчатиме роботі на кругу, інший допоможе бажаючим зайняти свій час ліпленням з глини, щоб ніхто не нудився.

 

На майстер-класі ви навчитесь:

  • працювати з глиною
  • користуватись гончарним кругом
  • наносити малюнок на готовий виріб 

 

Вартість майстер-класу:

Формат

Виїзний захід

Вартість

ціна розраховується індивідуально

  • У вартість закладені всі необхідні матеріали, а також робота 1-2 майстрів. Транспортні витрати за межі Києва розраховуються додатково.

  • *Вартість для більшої кількость людей розраховується індивідуально. Середня тривалість майстер-класу - 1,5-2 години. Технічний райдер для виїздного заходу: столи, стільці, при необхідності доступ до води та електрики. Для кулінарних майстер-класів потрібен холодильник.

 

Комментарии (0)

Вам необходимо зарегистрироваться или войти под своей учётной записью, чтобы оставлять комментарии.
Заказ Мастер-Класса
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.