adv_526ec568074a8.png

Цукерки з марципану

330 грн.
Мистер MADE
2657 1

На майстер-класі ви навчитесь готувати справжній марципан, дізнаєтесь секрети його приготування і як відрізнити справжній марципан від підробленого. А головне - ви зробите смачнющі цукерки з марципану, рецепт яких здивує вас простотою та неперевершеним смаком!

Основа виготовлення марципану - це мигдалеве борошно та цукор. Якщо ви любите цей вид горіхів, то, швидше за все, марципан теж смакуватиме вам. В будь-якому разі спробуйте, майстри нашої студії впевнені, що після майстер-класу з виготовлення марципанових цукерок ніхто не залишиться розчарованим. І голодним:)

 

На майстер-класі ви навчитесь:

 • формувати цукерки

 • виготовляти марципан

 • правильно підбирати смакові поєднання

 

Вартість майстер-класу:

 • Формат

  Art-BOX

  Виїзд

   10-30 людей

  Виїзд

   40-50 людей

  Виїзд

  більше 60 людей

  Вартість

  -грн/одиниця

  -грн/людина

  -грн/людина

  -грн/людина

 • У вартість закладені всі необхідні матеріали, а також робота 1-2 майстрів. Транспортні витрати за межі Києва розраховуються додатково.

 • *Вартість для більшої кількость людей розраховується індивідуально. Середня тривалість майстер-класу - 1,5-2 години. Технічний райдер для виїздного заходу: столи, стільці, при необхідності доступ до води та електрики. Для кулінарних майстер-класів потрібен холодильник.

 

 

Комментарии (1)

Юлия С. 16.04.2015 в 14:48
Хочу поблагодарить Ирочку и Сашу за прекрасную организацию праздника по случаю Дня рождения моей дочери! Детки с большим интересом готовили марципан и шоколадные конфеты из них, а также лепили фигурки из мастики. Мастер-класс проходил в очень уютной домашней атмосфере. Кроме этого, организаторы занимали деток увлекательными играми. Дети были в восторге! Обстановка была праздничной еще благодаря и прекрасно декорированному залу. Пока дети были заняты "своими делами"), родители тоже не скучали - гостеприимные хозяева напоили всех чаем и кофе. Всем рекомендую арт-студию "Made"!
Вам необходимо зарегистрироваться или войти под своей учётной записью, чтобы оставлять комментарии.
Заказ Мастер-Класса
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.