adv_526ec568074a8.png

Біжутерія / Валяние
Фильтр

Іграшки з вовни Іграшки з вовни

Валяння вовни - техніка фелтинг, фільцевання, фільц - це прекрасне мистецтво і дуже красивий вид рукоділля, при якому використовується натуральна вовна та її властивість звалюватися. Давніше з вовни робили полотнища, килими, подушки, головні убори, пальта тощо. В наш час можна зустріти красиві предмети інтер'єру, оригінальний одяг, дитячі іграшки та аксесуари, зроблені в цій техніці.

 

330 грн.
Мистер MADE
13499 1
Валяння вовни Валяння вовни

Валяння вовни - це давня техніка рукоділля. Ми пропонуємо вам зануритись в процес, в якому з тонких волокон вовни створюється малюнок на тканині чи повсті, об'ємні іграшки, панно, декоративні елементи, предмети одягу чи аксесуари. З допомогою цієї техніки ви зможете створити милі, дивовижні та оригінальні вироби.

 

330 грн.
Мистер MADE
1766 0
Брошка в техніці мокре валяння Брошка в техніці мокре валяння

Мокре валяння - це техніка, з допомогою якої ви можете створити безліч декоративних елементів, предметів одягу, різноманітних прикрас та аксесуарів. На цьому майстер-класі пропонуємо вам зробити оригінальну брошку, додати до свого повсякденного образу цікавинку. Адже носіння брошки завжди сигналізувало про неабиякий смак її господині. 

 

260 грн.
Мистер MADE
5244 0
Картина з вовни Картина з вовни

Картини в техніці вовняного живопису створюються не шляхом сухого валяння, а шляхом пошарового викладанні сухої вовни на тканину (фланель або флізелін), потім її закривають склом у рамці. Це новий вид мистецтва, але його вже встигли полюбити в багатьох країнах. Готові картини виглядають дуже ніжно та природньо.

 

330 грн.
Мистер MADE
2238 0
Прикраси з вовни Прикраси з вовни

До вашої уваги ще один майстер-клас по виготовленню прикрас за допомогою техніки валяння вовни. Ви можете виготовити браслет, брошку, буси чи квіти. Будь-який з цих виробів буде чудовим доповненням до вашого образу.

260 грн.
Мистер MADE
1500 0
Осіння брошка в техніці валяння Осіння брошка в техніці валяння

Техніка сухого та моркого валяння з вовни дозволяє створювати достатньо складні та красиві прикраси. Це заняття дуже унікальне, а готовий виріб радує око. Хоча процес кропіткий та енергозатратний, та в цілому не важкий. За допомогою валяння виходять вишукані речі, натуралістичні, схожі на справжні.

 

 

260 грн.
Мистер MADE
1554 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.