adv_526ec568074a8.png

ТОП 10
Фильтр

Іграшки з вовни Іграшки з вовни

Валяння вовни - техніка фелтинг, фільцевання, фільц - це прекрасне мистецтво і дуже красивий вид рукоділля, при якому використовується натуральна вовна та її властивість звалюватися. Давніше з вовни робили полотнища, килими, подушки, головні убори, пальта тощо. В наш час можна зустріти красиві предмети інтер'єру, оригінальний одяг, дитячі іграшки та аксесуари, зроблені в цій техніці.

 

330 грн.
Мистер MADE
13549 1
Миловаріння з основи Миловаріння з основи

Процес миловаріння подобається дорослим та дітям, а готовий результат буде тішити вас своїм ароматом та виглядом. Милом, зробленим власноруч, хочеться користуватись знову і знову, адже воно має багато натуральних складників та красивий декор. Відкрийте для себе нове заняття, можливо, це стане вашим улюбленим гобі!

 

 
330 грн.
Мистер MADE
6382 0
Плетіння браслетів Шамбала Плетіння браслетів Шамбала

Браслети в техніці шамбала - це дуже модні прикраси, які вже давно покорили всю Європу. Тому якщо вам подобаються аксесуари різних стилів та культур, то вам обов'язково варто відвідати майстер-клас з виготовлення браслетів шамбала. Процес плетіння не важкий, головне запам'ятати послідовність техніки. Наші майстри допоможуть вам у цьому.

 

260 грн.
Мистер MADE
2640 3
Валяння вовни Валяння вовни

Валяння вовни - це давня техніка рукоділля. Ми пропонуємо вам зануритись в процес, в якому з тонких волокон вовни створюється малюнок на тканині чи повсті, об'ємні іграшки, панно, декоративні елементи, предмети одягу чи аксесуари. З допомогою цієї техніки ви зможете створити милі, дивовижні та оригінальні вироби.

 

330 грн.
Мистер MADE
1797 0
Іграшки з фетру Іграшки з фетру

Іграшка, пошита власноруч, завжди особлива. Тому запрошуємо вас та ваших дітей на майстер-клас з виготовлення м'якого коника з фетру. Маленький скакун може буде подарунком, або ж ялинковою прикрасою. В будь-якому разі і його виготовлення і кінцевий результат порадують чарівністю та атмосферністю. 

240 грн.
Мистер MADE
4179 0
Розпис печива Розпис печива

При відповідному оформленні імбирне печиво може прикрасити будь-яке ваше свято: день народження, baby shower, gender party, весілля, переїзд та інші дати. Крім того процес розмальовування такого печива дуже цікавий, хоч і не найлегший. А кінцевий результат завжди вдається смачнющим. 

 

240 грн.
Мистер MADE
5820 0
Миловаріння з нуля Миловаріння з нуля

Мило ручної роботи зараз популярне як ніколи. І це зрозуміло, адже воно зазвичай виготовлене з натуральних інгредієнтів, тому безпечне для шкіри та зовнішнього середовища, а ще не упаковане в поліетилен, тобто цілком екофрендлі. Крім того його запах просто чарівний! Тому запрошуємо на майстер-клас, де ми відкриємо вам всі секрети миловаріння!

 

330 грн.
Мистер MADE
1407 1
Брошка в техніці мокре валяння Брошка в техніці мокре валяння

Мокре валяння - це техніка, з допомогою якої ви можете створити безліч декоративних елементів, предметів одягу, різноманітних прикрас та аксесуарів. На цьому майстер-класі пропонуємо вам зробити оригінальну брошку, додати до свого повсякденного образу цікавинку. Адже носіння брошки завжди сигналізувало про неабиякий смак її господині. 

 

260 грн.
Мистер MADE
5285 0
Листівки в техніці скрапбукінг Листівки в техніці скрапбукінг

 Створення листівок своїми руками набуло особливої популярності, як не дивно, саме коли збільшився промисловий друк листівок. Не дивлячись на велике різноманіття, вітальні картки масштабного виробництва здебільшого не передають теплоти та особливості моменту на відміну від карток, зроблених власноруч. Тому запрошуємо вас на заняття з виготовлення неповторної листівки в техніці скрапбукінг.

240 грн.
Мистер MADE
1432 0
Колаж в техніці скрапбукінг Колаж в техніці скрапбукінг

Коли вигадали техніку скрапбукінг, то використовували її для оформлення сімейних та особистих фотоальбомів, збереження фотокарток та інших пам'ятних речей, декорували особисті щоденники. Зараз вживання скрапбукінгу розширилось, але ідея залишається та ж сама: ним декорують речі, які мають пам'ятну цінність для власника.

 

260 грн.
Мистер MADE
1317 0
1 2 3 4 5
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.