adv_526ec568074a8.png

ТОП 10 / Скрапбукинг
Фильтр

Листівки в техніці скрапбукінг Листівки в техніці скрапбукінг

 Створення листівок своїми руками набуло особливої популярності, як не дивно, саме коли збільшився промисловий друк листівок. Не дивлячись на велике різноманіття, вітальні картки масштабного виробництва здебільшого не передають теплоти та особливості моменту на відміну від карток, зроблених власноруч. Тому запрошуємо вас на заняття з виготовлення неповторної листівки в техніці скрапбукінг.

240 грн.
Мистер MADE
1459 0
Колаж в техніці скрапбукінг Колаж в техніці скрапбукінг

Коли вигадали техніку скрапбукінг, то використовували її для оформлення сімейних та особистих фотоальбомів, збереження фотокарток та інших пам'ятних речей, декорували особисті щоденники. Зараз вживання скрапбукінгу розширилось, але ідея залишається та ж сама: ним декорують речі, які мають пам'ятну цінність для власника.

 

260 грн.
Мистер MADE
1336 0
Пасхальна корзинка в техніці скрапбукінг Пасхальна корзинка в техніці скрапбукінг

В країнах Європи є традиція на Пасху дарувати дітям багато маленьких подарунків. В нашій країні поступово цей звичай знаходить все більше прихильників. А тому пропонуємо вам майстер-клас з виготовлення пасхальної корзиночки, яку ви можете наповнити солодощами і подарувати своїм дітям. 

280 грн.
Мистер MADE
2025 0
Пасхальна листівка в техніці скрапбукінг Пасхальна листівка в техніці скрапбукінг

Створення виробів в техніці скрапбукінг - достатньо трудомісткий та кропіткий процес. Але займатись цим можуть навіть діти, варто лише трішки допомогти їм, направити та проконтролювати техніку безпеки під час роботи з ножицями. На цьому майстер-класі ви створите оригінальну пасхальну листівку, яку можна використати як запрошення на святковий обід для ваших гостей.

240 грн.
Мистер MADE
2193 0
Альбом в техніці скрапбукінг Альбом в техніці скрапбукінг

Основна ідея скрапбукінга (англ. scrapbooking)  - виготовлення та оригінальне оформлення сімейних чи особистих фотоальбомів, довгострокове зберігання фотографій та інших пам'ятних речей про якісь події для майбутніх поколінь. Фотоальбом декорується спеціальним чином і складається з окремих листів, кожен з яких виражає якусь тему.

 

 

300 грн.
Мистер MADE
1373 0
Альбом-коробочка скрапбукінг Альбом-коробочка скрапбукінг

Чи любите ви подарунки-сюрпризи? А робити комусь приємні несподіванки? Коробочка-альбом стане приємним та цікавим подарунком для будь-кого. Ззовні - це просто красива упаковка, але при відкритті вона перетворюється на справжній пам'ятний альбом з фотографіями. 

 

240 грн.
Мистер MADE
3346 0
Осінній скрапбукінг Осінній скрапбукінг

Кожній людині в будь-яку пору року хочеться мати теплі спогади про щасливі пам'ятні дні. Тому дуже доречним буде оздобити картку чи фотоальбом в стилі сезону, про який ця річ нагадує. На цьому майстер-класі пропонуємо вам зайнятись скрапбукінгом в осінньому стилі.

 

240 грн.
Мистер MADE
1818 0
Календар в техніці скрапбукінг Календар в техніці скрапбукінг

Скрапбукінг в основному використовують для виготовлення оригінальних сімейних чи особистих фотоальбомів, збереження фотокарток та інших пам'ятних речей для майбутніх поколінь. Ми ж пропонуємо вам зробити календар на рік в техніці скрапбукінг.

280 грн.
Мистер MADE
1020 0
Листівка скрапбукінг Листівка скрапбукінг

Створення виробів в техніці скрапбукінг - достатньо трудомісткий та кропіткий процес. Але займатись цим можуть навіть діти, варто лише трішки допомогти їм, направити та проконтролювати техніку безпеки під час роботи з ножицями. У дітей завжди дуже багато приводів, щоб подарувати батькам милу душевну листівку.  

240 грн.
Мистер MADE
706 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.