adv_526ec568074a8.png

Швейні майстер-класи
Фильтр

Лялька-мотанка Лялька-мотанка

Лялька-мотанка - це одна з найперших та найпростіших іграшок, які мали українські діти. Та використовували її не лише для забавок. Мотанка часто була сімейним оберегом та талісманом. Вона зроблена з тканини, без використання ниток та голки, а лише намотуванням багатьох шарів різного сукна.

 

260 грн.
Мистер MADE
5017 0
Пасхальні іграшки з фетру Пасхальні іграшки з фетру

Пасха - це світле свято, на яке чекають дорослі та діти. Це особливі дні, які хочеться спокійно провести в сімейному колі та наблизитись до Бога. Поділитись радістю і зробити особливий подарунок своїм близьким. Тому майстер-клас з виготовлення іграшок з фетру стане чудовим подарунком для дітей та їхніх друзів.

 

240 грн.
Мистер MADE
4527 0
Кролик зі шкарпеток Кролик зі шкарпеток

Майстер-клас по виготовленню кролика зі шкарпеток - це веселий час, який ваша дитина зможе провести разом зі своїми друзями. Також якщо ваше чадо хоче навчитись шити, то немає кращого варіанту, ніж власноруч створити цього чудового кролика. Це заняття підійте для дітей від 8-ми років. 

260 грн.
Мистер MADE
1881 0
Іграшки зі шкарпеток Іграшки зі шкарпеток

Здавалося б, що шкарпетки можна тільки носити на ногах. Але ні, бо на нашому майстер-класі з них ви зможете пошити веселу, чудову та неповторну іграшку, яка радуватиме ваших діток. Виготовлення забавки власноруч зробить її особливо цінною для дитини. 

260 грн.
Мистер MADE
7016 0
Текстильні ароматні іграшки Текстильні ароматні іграшки

Майстер-клас з виготовлення ароматних іграшок тільда з запахом лаванди стане чудовим подарунком як для дітей, так і для дорослих. Милі ведмедики, кролики, пташки, зшиті вручну і наповнені м'яким матеріалом з запахом лаванди довго тішитимуть вас і наповнюватимуть вашу кімнату пахощами.

260 грн.
Мистер MADE
4519 0
Декоративне аромаcаше Декоративне аромаcаше

Аромасаше - це невеличкий ароматний мішечок з тканини будь-якої форми, наповнений різними сухими травами, спеціями, шкірками цитрусових та іншими пахучими натуральними матеріалами. Ви можете виготовити саше з моно запахом, або ж зміксувати кілька улюблених, як забажаєте.

 

260 грн.
Мистер MADE
911 0
Прикраси в техніці Канзаши Прикраси в техніці Канзаши

Квіти з тканини прекрасно доповнять вбрання будь-якої жінки. Вони можуть бути і брошкою і просто елегантним аксесуаром. На нашому майстер-класі ми пропонуємо вам виготовити красиву прикрасу і навчитись правильно поєднувати її з одягом.

 

 

240 грн.
Мистер MADE
1477 0
Пасхальний кролик-тільда Пасхальний кролик-тільда

Лялька Тільда - чудова прекраса для вашого будинку до світлого свята Пасхи! Цей милий казковий кролик подарує вам затишок та домашнє тепло. Сьогодні прикраси у вигляді кроликів дуже популярні, тому залишайтесь в тренді разом з нашими майстер-класами!

330 грн.
Мистер MADE
1012 0
Подушка емодзі, смайлик Подушка емодзі, смайлик

Всі ми, як щоденні користувачі месенджерів, дуже звикли до смайликів. Один символ може точно передати наші емоції. Тому ми пропонуємо вам на цьому майстер-класі створити м'яку подушечку з фетра, яка буде ориґінальним та кумедним елементом декору в вашому домі. Пошити такий смайл зможе і дорослий і дитина. 

 

280 грн.
Мистер MADE
1004 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.