adv_526ec568074a8.png

Робота за склом
Фильтр

Намистини в техніці Лемпворк Намистини в техніці Лемпворк

Лемпворк - це техніка виготовлення намистинок зі скла. Так-так, ми пропонуємо майстер-клас, де ви зможете відчути себе майстром з виготовлення скла, зі справжнім пальником та сировиною, з якої будете формувати скляні різнокольорові намистини. Будемо чесними, що процес складний і вимагатиме від вас терпіння та посидючості, але результат буде того вартий!  

 

310 грн.
Мистер MADE
2447 0
Декорування підсвічників Декорування підсвічників

Якщо ви любите запалювати свічки, створюючи в будинку особливу атмосферу, то наш майстер-клас допоможе вам зробити цей процес стильним та ще більш приємним. Підсвічники, створені власноруч, завжди будуть чудовим подарунком або ж елементом декору. Тому запрошуємо на майстер-клас, де ви зможете навчитись кільком технікам декорування підсвічника.

 

Вітражний розпис, виготовлення підсвічника Вітражний розпис, виготовлення підсвічника

Новий рік вже зовсім скоро! Тому ми приготували ще один майстер-клас по декору підсвічника в святковому новорічниму стилі. Бо що, як не свічки, може створити неперевершену атмосферу затишку та тепла?! Уявіть, як світло від гніту відбивається у вітражному розписі свічника і витанцьовує на стінах кімнати. Уявили? Тоді поспішіть виготовити такий свічник! 

 

 

260 грн.
Мистер MADE
936 0
Іграшка зі скла - ангел Іграшка зі скла - ангел

Вироби зі скла завжди цінували, адже для їх виконання потрібна неабияка майтерність та терпіння. На нашому майстер-класі ми пропронуємо вам створити ангелочка. Готовий шедевр ви можете подарувати або ж залишити собі і повісити на ялинку. 

370 грн.
Мистер MADE
2241 0
Вітражний розпис Вітражний розпис

Вітражний розпис - це процес нанесення фарби на скло чи кераміку. Перші вітражні вироби з'явились сотні років тому і протягом всієї своєї історії то втрачали то знову набували популярності. Ми готові допомогти дітям опанувати цю техніку та здивувати батьків готовою роботою.

260 грн.
Мистер MADE
498 0
Малювання на білих тарілках Малювання на білих тарілках

  На цьому майстер-класі діти навчаться користуватись пензликом та поєднувати кольори фарб, закріплюватимуть вміння малювати пензликом зігнуті лінії. Таке заняття допомагає розвивати зорову пам'ять, художній смак, посидючість, фантазію та уяву. А готову роботу можна подарувати мамі чи бабусі. 

 

260 грн.
Мистер MADE
633 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.