adv_526ec568074a8.png

Робота з тканиною
Фильтр

Розпис футболки Розпис футболки

Сьогодні купити новий одяг - це не проблема. Але ж кожен з нас індивідуальний, тому нам необхідно якось урізноманітнити наш зовнішній вигляд. Створити або задекорувати одяг власноруч - це спосіб виразити свою неповторність. І цей майстер-клас з розпису футболок допоможе вам в цьому.

 

330 грн.
Мистер MADE
14618 0
Лялька-мотанка Лялька-мотанка

Лялька-мотанка - це одна з найперших та найпростіших іграшок, які мали українські діти. Та використовували її не лише для забавок. Мотанка часто була сімейним оберегом та талісманом. Вона зроблена з тканини, без використання ниток та голки, а лише намотуванням багатьох шарів різного сукна.

 

260 грн.
Мистер MADE
5018 0
Панно в техніці Петриківський розпис Панно в техніці Петриківський розпис

Петриківський розпис від 2013 року входить до Списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Ми в Україні з дитинства знаємо, що це - відома техніка декорування побутових речей. Цікаво, що наші предки не обходились лише практичними речами, а й хотіли, щоб ці речі були красивими. На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та створите власне панно у стилі, який відомий на  весь світ.

 

 

260 грн.
Мистер MADE
6840 0
Розпис екосумки Розпис екосумки

Сьогодні екосумки популярні як ніколи! І магазини пропонують нам величезний їх асортимент. Але ж кожен з нас індивідуальний, і нам необхідно урізноманітнити свою зовнішність яскравими та неповторними аксесуарами.Тому на цьому майстер-класі ви зможете створити свою унікальну сумку-шопер, схожої до якої не знайдеться в жодному магазині.

 

 
260 грн.
Мистер MADE
4214 1
Розпис футболок в стилі Тай-Дай Розпис футболок в стилі Тай-Дай

Створіть неповторний образ з власноруч виготовленою футболкою в стилі Тай-Дай! Процес декорування футболки неважкий, а результат вразить вас своєю чарівністю! Ця техніка розпису футболок зародилась в часи хіпі і досі не втрачає популярності.

 

 

330 грн.
Мистер MADE
2799 0
Розпис сумок Розпис сумок
Обираючи цей майстер-клас, ви отримаєте подвійну вигоду: найчитесь малювати на тканині і створите сумку-шопер з унікальним декором. Розпис на тканині - це цікавий та особливий вид живопису, який не залишить байдужими ні батьків, ні їх дітей.
260 грн.
Мистер MADE
698 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.