adv_526ec568074a8.png

Япония, Китай / Оригами
Фильтр

Оригамі Кролик Оригамі Кролик

Майстер-клас по техніці оригамі - це не лише дивовижне заняття, а ще й прекрасна можливість для батьків провести час разом з дітьми. В деяких країнах кролика вважають символом Пасхи, тому ми пропонуємо виготовити вухатих з кольорового паперу. На майстер-класі ви навчитесь робити три види кроликів. Оберіть, який сподобається вам найбільше!

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2559 0
Закладки в техніці оригамі Закладки в техніці оригамі

Заохотити дитину більше читати хоче кожна мама та кожен тато. Але як це зробити? Один зі способів - це додати до книги яскраву закладку. А якщо посприяєте тому, щоб ваша дитина самостійно виготовила цей атрибут, вибрала колір та візерунок, то шанси любові до читання збільшаться.

 

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2572 0
Оригамі серце Оригамі серце

Оригамі - це давнє мистецтво складання фігурок з паперу, яке походить з Древнього Китаю, де, власне, і було винайдено папір. Цей захопливий вид творчості може освоїти кожен, якщо слідувати схемі і запастись терпінням.На майстер-класі по оригамі важливо все робити чітко, тому ми рекомендуємо це заняття для діток від 7-ми років.

 

210 грн.
Мистер MADE
1600 0
Оригамі Оригамі

 Оригамі - це мистецтво складання паперу, яке прийшло до нас з Японії. Мабуть, кожен з вас в дитинстві бачив тендітні паперові журавлики або ж стрибаючі жаби. Зробити їх власноруч дуже просто. На нашому майстер-класі ми допоможемо вам опанувати основи оригамі та виготовити паперову фігурку з дитинства.

210 грн.
Мистер MADE
752 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.