adv_526ec568074a8.png

Свята / Новый год
Фильтр

Декорування капкейків Декорування капкейків

Новорічний майстер-клас по декоруванню капкейків - це наче побувати в майстерні Санта Клауса напередодні свят! Відчуйте себе ельфом, який володіє справжньою магією: приготувати смаколики і прикрасити їх на рівні знаменитих кондитерів. 

 

330 грн.
Мистер MADE
983 0
Вітражний розпис, виготовлення підсвічника Вітражний розпис, виготовлення підсвічника

Новий рік вже зовсім скоро! Тому ми приготували ще один майстер-клас по декору підсвічника в святковому новорічниму стилі. Бо що, як не свічки, може створити неперевершену атмосферу затишку та тепла?! Уявіть, як світло від гніту відбивається у вітражному розписі свічника і витанцьовує на стінах кімнати. Уявили? Тоді поспішіть виготовити такий свічник! 

 

 

260 грн.
Мистер MADE
879 0
Новорічна упаковка Новорічна упаковка

Упаковка подарунка настільки ж важлива, як і сам подарунок. Але людям часто важко красиво та доречно запакувати те, що вони приготували. Тому на цьому майстер-класі ми спробуємо полегшити вам життя і запропонуємо декілька варіантів пакування з новорічною тематикою.

 

250 грн.
Мистер MADE
797 0
Ялинка із сизалю Ялинка із сизалю

Ще одним чудовим варіантом декоративної ялинки є ялинка з сизалю. Сизаль - це натуральне грубе волокно, що отримують з листя агави сизальської. Спеціальні пристрої роздушують свіже листя і сушать його. З готового матеріалу виготовляють канати, мочалки, основи для дартсу, матраців, декор тощо.

280 грн.
Мистер MADE
1389 0
Ялинка з кавових зерен Ялинка з кавових зерен

Напередодні новорічних свят всі намагаються виготовити для своїх рідних та близьких оригінальні сувеніри. Чудовим рішенням буде зробити ялинку з кавових зерен. Особливо таке новорічне дерево оцінять кавомани, які обожнюють запах смажених зерен скрізь і всюди! Доповнити такий подарунок можна упаковкою якісної кави.

 

280 грн.
Мистер MADE
989 0
Ялинка з цукерок Ялинка з цукерок

Ялинка - це, без сумніву, головний атрибут Нового року. А якщо вона ще й виготовлена з цукерок - то свято точно вдалось! Таке дерево стане чудовою прикрасою для вашого дому, або ж приємним подарунком як для дорослих, так і для дітей.

 

 

280 грн.
Мистер MADE
930 0
Календар в техніці скрапбукінг Календар в техніці скрапбукінг

Скрапбукінг в основному використовують для виготовлення оригінальних сімейних чи особистих фотоальбомів, збереження фотокарток та інших пам'ятних речей для майбутніх поколінь. Ми ж пропонуємо вам зробити календар на рік в техніці скрапбукінг.

280 грн.
Мистер MADE
957 0
Ялинкові іграшки з паперу Ялинкові іграшки з паперу

На новорічні свята хочеться більше часу проводити в сімейному колі. Ми підготували для вас майстер-клас, який буде цікавий і для батьків і для наймешних діток. Запрошуємо вас в світ дивовижних виробів з паперу, які вразять вас простотою виконання та красою кінцевого результату.

 

200 грн.
Мистер MADE
2381 0
Декорування ялинкових кульок (декупаж та розпис) Декорування ялинкових кульок (декупаж та розпис)

Новорічні кульки - це найважливіші ялинкові прикраси. Першість може поділити хіба що яскрава гірлянда. Але зараз не про неї, бо на цьому майстер-класі ми запрошуємо вас до створення саме новорічних іграшок-кульок. Пропонуємо два способи декорування: розпис та декупаж.

 

250 грн.
Мистер MADE
1165 0
Новорічна композиція Новорічна композиція

Новорічних прикрас не буває забагато, тому до вашої уваги ще один майстер-клас з виготовлення різдвяного декору: композиція зі свічки та квітів, сухостою, шишок, сушених цитрусових, мішковини, спецій, ґудзиків, намистинок тощо.

 

280 грн.
Мистер MADE
1028 0
1 2 3
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.