adv_526ec568074a8.png

NEW
Фильтр

Wine Art, малювання вином Wine Art, малювання вином

Wine Art або малювання вином - це відносно недавня унікальна техніка, схожа на акварельний живопис. Але замість фарби використовується вино різних відтінків. Такий майстер-клас чудово підійде для виїзних корпоративів чи свят.

390 грн.
Мистер MADE
1635 0
Чайний купаж Чайний купаж

Чайний купаж - це техніка змішування різних сортів чаю та трав для створення унікальної комбінації. Купажування відбувається по рекомендації майстра, але кожен може внести свій вклад та створити неповторний купаж чаю.

330 грн.
Мистер MADE
577 0
Карвінг по милу Карвінг по милу

Карвінг по милу - це техніка фігурного різьблення, з допомогою якої можна створювати натуралістичні квіти та ажурні візерунки. Цей майстер-клас стане чудовим доповненням до класу з миловаріння. 

260 грн.
Мистер MADE
620 0
Розпис на кедах Розпис на кедах

Взуття - це важлива частина будь-якого образу. Тому кеди, які матимуть неповторний візерунок, суттєво виділятимуть вас серед інших! На час майстер-класу ви станете дизайнером взуття і зможете проявити свою фантазію.

390 грн.
Мистер MADE
544 0
Мармурування Мармурування

Мармурування - це техніка імітації мармуру. За допомогою спеціальних фарб ви зможете прикрасити будь-який предмет та створити унікальний малюнок.

330 грн.
Мистер MADE
564 0
Флораріум Флораріум

Створення флораріума - це захопливе та дуже красиве заняття. На майстер-класі кожен гість зможе дізнатись всю інформацію про норми та правила створення флораріума і по догляду за ним. Процес створення композиції зачаровує, ви наче створюєте окремий маленький світ!

450 грн.
Мистер MADE
1624 0
Квіти в гліцерині Квіти в гліцерині

Квіти в гліцерині - це незвичайний метод продовжити життя зрізаним квітам. Цей майстер-клас порадує вас красою, а готова композиція стане чудовим подарунком для близьких та друзів. 

 

390 грн.
Мистер MADE
725 0
Розпис дерев'яних значків Розпис дерев'яних значків

Значки - це молодіжний тренд останніх років. Будьте в тренді разом з нами - створіть свій власний дизайн! На майстер-класі ми допоможемо вам реалізувати свою фантазію і виготовити неповторний значок.

260 грн.
Мистер MADE
698 0
Фруктовий букет Фруктовий букет

Фруктовий букет - це ориґінальна альтернатива квітковому букету. Такий букет виготовляється з 4-6 видів фруктів, можна теж додавати квіти, зелень, зефір, маршмеллоу та інший декор. Цей подарунок підійде як жінкам, так і чоловікам...

390 грн.
Мистер MADE
736 0
Флюїд Арт Флюїд Арт

Техніка Флюїд Арт - це новий вид абстрактного живопису, під час якого акрилові фарби різних кольорів довільно течуть по полотну, завдяки чому створюються унікальні фантастичні візерунки. Таке малювання чудово заспокоює та надихає!

400 грн.
Мистер MADE
2134 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.