adv_526ec568074a8.png

Свята / Масленица
Фильтр

Прикраси з полімерної глини Прикраси з полімерної глини

Полімерна глина - це досить новий матеріал, який постійно вдосконалюється та змінюється завдяки виробникам. Це наче невагомий пластилін, який швидко застигає при контакті з повітрям і зберігає форму, завдяки чому виліпити з глини можна тільки один раз. А тому перед роботою варто вирішити, що саме ви хочете створити.

 

 

240 грн.
Мистер MADE
1567 0
Ліплення з глини на гончарному кругові Ліплення з глини на гончарному кругові

Ліплення на гончарному кругові - це дивовижний процес, який повертає нас в минуле. Вогкий запах глини, її приємна прохолода, розмірений шум круга під вашими ногами - і наче не існує робочих буднів, проблем слабкого Wi-Fi та інших питань сучасності. Часом корисно зануритись в атмосферу минулого і навчитись новому ремеслу, щоб краще розуміти своє теперішнє.

 

Ліплення свистульок з глини Ліплення свистульок з глини

Глиняні свистульки здавна були улюбленими дитячими забавками. Виконані у формі пташки, вони витьохкували, наче справжні лісові співаки. Це безперечно подобалось дітям у всі часи. Тому запрошуємо вас на майстер-клас з виготовлення такої співучої іграшки. Часи змінились, але діти досі в захваті від маленьких музичних пернатих.

260 грн.
Мистер MADE
1458 0
Лялька-мотанка Лялька-мотанка

Лялька-мотанка - це одна з найперших та найпростіших іграшок, які мали українські діти. Та використовували її не лише для забавок. Мотанка часто була сімейним оберегом та талісманом. Вона зроблена з тканини, без використання ниток та голки, а лише намотуванням багатьох шарів різного сукна.

 

260 грн.
Мистер MADE
5017 0
Плетіння з соломи Плетіння з соломи

Соломоплетіння - одне з найбільш древніх ремесел людства. Воно було відоме ще стародавнім народам задовго до появи гончарного та ткацького мистецтв. Опановуючи природу, люди навчились плести корені та гілки, волокна та стебла, смужки шкіри та пасма волосся. Першими плетеними речами були мотузки, посуд та одяг.

210 грн.
Мистер MADE
5213 0
Панно з соломи Панно з соломи

Дивовижно, що з такого простого матеріалу, як солома, можна виготовити справжні шедеври! Звісно, для красивого кінцевого результату потрібно провести декілька маніпуляцій зі стеблами трави: висушити їх, відсортувати, обрізати зайве. Але ми це зробимо за вас, а на майстер-класі ви отримаєте готовий матеріал для творчості.  

 

220 грн.
Мистер MADE
2120 0
Плетіння з лози Плетіння з лози

Лозоплетіння - одне з найдавніших ремесел, яке дійшло до наших днів і практично не змінилось. Воно зародилось раніше, ніж ткацтво, адже прообразом тканини були сплетені з різних трав цинівки та перші предмети одягу. Сьогодні цей вид творчості став популярним завдяки відродженню традицій. 

260 грн.
Мистер MADE
4210 0
Петриківський розпис Петриківський розпис

Петриківський розпис захоплює нас своїми яскравими та точними штрихами. Здається, що тільки обдаровані художники здатні так творити. Та ви теж так зможете під керівництвом наших майстрів! На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та оформите обраний виріб у стилі, який входить до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. 

330 грн.
Мистер MADE
5066 0
Панно в техніці Петриківський розпис Панно в техніці Петриківський розпис

Петриківський розпис від 2013 року входить до Списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Ми в Україні з дитинства знаємо, що це - відома техніка декорування побутових речей. Цікаво, що наші предки не обходились лише практичними речами, а й хотіли, щоб ці речі були красивими. На майстер-класі ви дізнаєтесь всі тонкощі цього розпису та створите власне панно у стилі, який відомий на  весь світ.

 

 

260 грн.
Мистер MADE
6840 0
Плетіння з сіна Плетіння з сіна

Сіно - це давній український матеріал для виготовлення багатьох речей: від дитячих іграшок до побутових кошиків та взуття. В наш час вироби з сіна знову стали популярними, зокрема через те, що вони допомагають підтримувати зв'язок поколінь і пам'ятати історичну культуру свого народу.

 

 

210 грн.
Мистер MADE
4959 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.