adv_526ec568074a8.png

Мистецтво народів світу / Япония, Китай
Фильтр

Заколки в техніці Канзаши Заколки в техніці Канзаши

Техніка канзаши - це японський вид творчості, з допомогою якої виготовляли прикраси для волосся. Це своєрідне модульне оригамі з тканини, або ще його називають шовковою флористикою. Шматочки тканини складають у вигляді пелюсток квітки, формуючи композицію. Кольори та розмір стрічок підбираються відповідно до ваших вподобань.

 

 
240 грн.
Мистер MADE
3855 0
Оригамі Кролик Оригамі Кролик

Майстер-клас по техніці оригамі - це не лише дивовижне заняття, а ще й прекрасна можливість для батьків провести час разом з дітьми. В деяких країнах кролика вважають символом Пасхи, тому ми пропонуємо виготовити вухатих з кольорового паперу. На майстер-класі ви навчитесь робити три види кроликів. Оберіть, який сподобається вам найбільше!

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2509 0
Закладки в техніці оригамі Закладки в техніці оригамі

Заохотити дитину більше читати хоче кожна мама та кожен тато. Але як це зробити? Один зі способів - це додати до книги яскраву закладку. А якщо посприяєте тому, щоб ваша дитина самостійно виготовила цей атрибут, вибрала колір та візерунок, то шанси любові до читання збільшаться.

 

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2512 0
Оригамі серце Оригамі серце

Оригамі - це давнє мистецтво складання фігурок з паперу, яке походить з Древнього Китаю, де, власне, і було винайдено папір. Цей захопливий вид творчості може освоїти кожен, якщо слідувати схемі і запастись терпінням.На майстер-класі по оригамі важливо все робити чітко, тому ми рекомендуємо це заняття для діток від 7-ми років.

 

210 грн.
Мистер MADE
1546 0
Листівка-валентинка в стилі Поп-ап Листівка-валентинка в стилі Поп-ап

Техніка Поп-ап (pop-up) - це створення об'ємних зображень з паперу. Такий варіант ілюстрацій дуже популярний в оформленні не лише дитячих книг, але й листівок. Багато хто з нас бачив такі 3D-малюнки в дитинстві і ніхто не залишився бадужим до них. На нашому майстер-класі ми виготовимо листівку-валентинку в такому стилі.

 

240 грн.
Мистер MADE
1594 0
Листівка-витинанка Листівка-витинанка

Техніка витинання - це давній традиційний вид українського прикладного мистецтва та прекрасний спосіб декорування оселі. Кожен з нас в дитинстві вже займався витинанням, коли вирізав сніжинки. Тому принцип роботи має бути знайомий та зрозумілий для багатьох людей. 

 

210 грн.
Мистер MADE
2695 0
Прикраси в техніці Канзаши Прикраси в техніці Канзаши

Квіти з тканини прекрасно доповнять вбрання будь-якої жінки. Вони можуть бути і брошкою і просто елегантним аксесуаром. На нашому майстер-класі ми пропонуємо вам виготовити красиву прикрасу і навчитись правильно поєднувати її з одягом.

 

 

240 грн.
Мистер MADE
1430 0
ЗD-листівка (поп ап) ЗD-листівка (поп ап)

Оригінальна та цікава ідея для творчості з дітьми - об'ємна листівка з квітами всередині. Таку листівку можна подарувати мамі, бабусі, вчительці чи подружці. На квітах можна написати побажання. Зробити об'ємну листівку абсолютно самостійно можуть навіть діти від 6 років. 

 

240 грн.
Мистер MADE
436 0
Оригамі Оригамі

 Оригамі - це мистецтво складання паперу, яке прийшло до нас з Японії. Мабуть, кожен з вас в дитинстві бачив тендітні паперові журавлики або ж стрибаючі жаби. Зробити їх власноруч дуже просто. На нашому майстер-класі ми допоможемо вам опанувати основи оригамі та виготовити паперову фігурку з дитинства.

210 грн.
Мистер MADE
644 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.