adv_526ec568074a8.png

Флористика, робота з квітами
Фильтр

Дерево щастя - топіарій Дерево щастя - топіарій

Топіарій Дерево щастя - це один з найпопулярніший майстер-класів в нашій студії. Робити його цікаво, адже в процесі використовується багато елементів декору, а готовий виріб схожий на справжнє маленьке казкове дерево. Воно може стати хорошим символічним подарунком для близької вам людини, або ж радуватиме вас.

330 грн.
Мистер MADE
5539 0
Бутоньєрка з живих квітів Бутоньєрка з живих квітів

Живі квіти вигідно підкреслять обраний вами образ та стиль. Бутоньєрки можуть використовувати як чоловіки, так і жінки. Приколотими до піджаків, до суконь, до волосся, - варіантів безліч. А на нашому майстер-класі ми навчимо вас доцільно вписувати маленький букетик до вбрання.

 

 

300 грн.
Мистер MADE
3312 0
Флористична композиція з живих квітів Флористична композиція з живих квітів

Флористика - це вид декоративного мистецтва, який може опанувати будь-яка людина. Професія флориста особливо популярна останнє десятиліття, тому мати знання та вміння в цій сфері буде дуже корисним для кожного.

370 грн.
Мистер MADE
2926 0
Флористична композиція з сухоцвітів Флористична композиція з сухоцвітів

Флористика – це один з різновидів дизайну та декоративно-прикладного мистецтва. Квіткові композиції - цікава творча та технічна робота. Флористи працюють не лише з квітами, вони вміло комбінують різні природні матеріали і створюють красиві ікебани, панно, букети та колажі.

 

450 грн.
Мистер MADE
3126 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.