adv_526ec568074a8.png

Дитячий День Народження
Фильтр

Виготовлення фігурок з кульок (твістинг) Виготовлення фігурок з кульок (твістинг)

Хто з нас в дитинстві не захоплювався яскравими кульками, скрученими у вигляді собачок чи квітів? Безперечно, кожен. Більше того, діти досі в захваті від таких невагомих іграшок! Подаруйте на День народження свого чада цей майстер-клас, не сумнівайтесь, йому обов'язково сподобається! 

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2313 0
Листівка-валентинка в стилі Поп-ап Листівка-валентинка в стилі Поп-ап

Техніка Поп-ап (pop-up) - це створення об'ємних зображень з паперу. Такий варіант ілюстрацій дуже популярний в оформленні не лише дитячих книг, але й листівок. Багато хто з нас бачив такі 3D-малюнки в дитинстві і ніхто не залишився бадужим до них. На нашому майстер-класі ми виготовимо листівку-валентинку в такому стилі.

 

240 грн.
Мистер MADE
1659 0
Мозаїка з круп Мозаїка з круп

Мастер-класс "Мозаика из круп". Картины выложенные крупами укросят ваш дом. Подарим такую картину из круп можен послужить красивым интерьером на кухне, даче, в доме. Этот мастер-класс прост выполнении и аодходит для мелкой моторики деткам. Но также, выкладывая крупы успокаивает и завораживает. Никто не останется равнодушным на этом мастер-классы. А результат превзойдет все ваши ожидания от выложенной картины из круп своими руками.

220 грн.
Мистер MADE
2787 0
Розпис футболок в стилі Тай-Дай Розпис футболок в стилі Тай-Дай

Створіть неповторний образ з власноруч виготовленою футболкою в стилі Тай-Дай! Процес декорування футболки неважкий, а результат вразить вас своєю чарівністю! Ця техніка розпису футболок зародилась в часи хіпі і досі не втрачає популярності.

 

 

330 грн.
Мистер MADE
2799 0
Аквагрим Аквагрим

Для аквагрима используются специальные краски, которые легко наносятся, просто смываются и совершенно безопасны. Они могут быть сухими (спрессованными, как акварель, их разбавляют водой) и жидкими.Визажист на свое усмотрение может создать палитру или выбрать уже готовую. В любом случае, комбинация оттенков за счет смешивания цветов  не ограничена!Воплотите свои самые смелые идеи с гримом от студии Made!

1000 грн.
Мистер MADE
2627 0
Магнітики на холодильник Магнітики на холодильник

Магніти на холодильник - один з багатьох чудових варіантів сувеніру, подарунку або пам'ятки. Зроблені власноруч магніти обов'язково зігріватимуть вас теплом та веселитимуть око в найкомфортнішій кімнаті помешкання - на кухні. На майстер-класі наші майстри нададуть заготовки, клей, магніт, багато фарб, щоб діти могли створити найкращий виріб і втілити всі свої творчі фантазії. 
 

210 грн.
Мистер MADE
532 0
Аквагрим Аквагрим

 Аквагрим - "макіяж", від якого діти зазвичай просто в захваті! Адже це мистецтво малювання на тілі та обличчі може перетворити їх на улюблену тваринку, хоча б ненадовго. Цей найпрямок боді-арту тримається на шкірі від 3-х годин до 3-х тижнів, тому що фарба наноситься тільки на верхній шар шкіри.

5000 грн.
Мистер MADE
818 0
Декорування фоторамки Декорування фоторамки

Декорування фоторамки - один з чудових способів для дитини виразити свою творчу фантазію. Це заняття цікаве як хлопчикам, так і дівчаткам. В готовий виріб можна вставити фото чи аплікацію та насолоджуватись своєю роботою довгий час, або ж подарувати комусь з близьких на пам'ять. 

260 грн.
Мистер MADE
512 0
Мозаїка з круп Мозаїка з круп

Це чудовий майстер-клас для дітей! Він навчить розрізняти різні види круп, бути уважним, зосередженим та посидючим. Це заняття розвиває творче мислення, дрібну моторику рук і підходить для дітей будь-якого віку. 

260 грн.
Мистер MADE
733 0
ЗD-листівка (поп ап) ЗD-листівка (поп ап)

Оригінальна та цікава ідея для творчості з дітьми - об'ємна листівка з квітами всередині. Таку листівку можна подарувати мамі, бабусі, вчительці чи подружці. На квітах можна написати побажання. Зробити об'ємну листівку абсолютно самостійно можуть навіть діти від 6 років. 

 

240 грн.
Мистер MADE
549 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.