adv_526ec568074a8.png

ТОП 10 / Декупаж
Фильтр

Скриньки в техніці декупаж Скриньки в техніці декупаж

Якщо ви любите фільми за романами Джей Остін, культуру та атмосферу XIX століття, тоді цей майстер-клас буде для вас дивовижною знахідкою, адже тут ви матимете можливість виготовити собі чудову скриньку, в якій можна зберігати прикраси, солодощі і навіть листи кохання!

 

260 грн.
Мистер MADE
1105 0
Тарілки в техніці Зворотній декупаж Тарілки в техніці Зворотній декупаж

Зворотній декупаж - це техніка декору, при якій ми наклеюємо папір з зображенням з іншого боку прозорої поверхні (це може бути скло, оргскло чи прозорий пластик) таким чином, щоб на лицьовій стороні під склом створювався красивий декор. Картинку при цьому ми приклеюємо зображенням до скла.

 

260 грн.
Мистер MADE
1655 0
Об'ємний декупаж Об'ємний декупаж

Об'ємний декупаж - це цікавий та незвичайний різновид мистецтва декупажу. 3D-декупаж дозволяє передати не тільки основну думку дизайнера, а й надати плоскому зображенню об'єму та глибини. Як правило, для створення однієї картини використовують п'ять чи шість друкованих копій. Все залежить від складності малюнку.

 

260 грн.
Мистер MADE
1486 0
Декупаж Декупаж

Техніка декупаж дарує старим речам друге життя. За допомогою неї ви можете задекорувати різні предмети: склянки, вази, баночки, біжутерію, шкатулки, рамки, свічки, столи, комоди, двері, стільці, шафи та інші предмети інтер'єру. Декупаж (від фр. – decoupage - "вирізати") - це наклеювання картинок на різні поверхні і закріплення їх лаком.Основне завдання - це досягти ефекту, наче зображення намальоване фарбами.

 

 

260 грн.
Мистер MADE
4614 0
Декупаж пасхальних яєць Декупаж пасхальних яєць

Декупаж - це один з найбільш поширених та улюблених майстер-класів. У виконанні він не важкий, тому підходить навіть для дітей молодшого віку. На цьому майстер-класі ми пропонуємо вам створити незвичні, нетипові писанки завдяки техніці декупаж. Готуйтесь до свята Пасхи стильно та в піднесеному настрої!

250 грн.
Мистер MADE
3900 0
Підставка для олівців в техніці декупаж Підставка для олівців в техніці декупаж

Для будь-якого учня важлива правильна організація робочого місця. І підставка під олівці та ручки є одним з важливих органайзерів. Створюючи її своїми руками, дитина зануриться в творчий процес, а результат буде радувати та надихати її на нову творчість та навчання!

 

260 грн.
Мистер MADE
926 0
Валентинка декупаж Валентинка декупаж

Декупаж - це техніка декорування різних поверхонь паперовими фрагментами. Зародився декупаж в ХІІ столітті в Китаї і з тих пір ця техніка не втрачає своєї популярності. На нашому майстер-класі ми пропонуємо вам виготовити дерев'яну валентинку, використовуючи цю давню, але дуже красиву техніку.

 

 

220 грн.
Мистер MADE
1032 0
Декупаж на свечах Декупаж на свечах

Мастер-класс Декупаж на свече - это очень популярная техника перенесения изображения на свечу. Для декупажа используются салфетки с необычным рисунком, декупажные карты или рисовая бумага.
История техники декупаж куда длиннее, чем ее названия. Ведь французское название – «decouper» или «то, что вырезано» — появилось несколько позже самого искусства.

250 грн.
Мистер MADE
2116 0
Декупаж і розпис глиняних горщиків Декупаж і розпис глиняних горщиків

Все наше життя складається з деталей. І щоб воно було приємним, варто подбати про те, щоб маленькі деталі радували нас. Тому пропонуємо вам майстер-клас з розпису та декоруванню горщика для квітів, щоб ви могли створити якомога більше красивих речей, які оточуватимуть вас щодня!

 

 

280 грн.
Мистер MADE
2517 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.