adv_526ec568074a8.png

Бумагопластика (робота с папером)
Фильтр

Листівки в техніці квілінг Листівки в техніці квілінг

Техніка квілінг - одна з найбільш популярних технік по роботі з папером. Листівки, панно, прикраси, акуратно створені в цій техніці змусять навіть найбільшого скептика визнати красу та чарівність виробу. Процес вимагає терпіння та ретельності, але цьому можна навчитись на нашому майстер-класі.

 
240 грн.
Мистер MADE
6653 0
Листівки в техніці оригамі Листівки в техніці оригамі

Подарувати листівку, яку зроблено своїми руками, завжди чудова ідея. І хоча зараз ринок пропонує нам безліч варіантів готової продукції, але те, в що вкладено старання та тепло, у всі часи буде кращим, ніж найдорожча, але шаблонна картка. Тому запрошуємо на майстер-клас з виготовлення листівки в стилі оригамі. Створіть неповторну картку для того, кого любите.

210 грн.
Мистер MADE
3059 0
Листівки в техніці поп-ап Листівки в техніці поп-ап

Техніка Поп-ап (pop-up) - це створення об'ємних зображень з паперу. Такий варіант ілюстрацій дуже популярний в оформленні не лише дитячих книг, але й листівок. Багато хто з нас бачив такі 3D-малюнки в дитинстві і ніхто не залишився бадужим до них. На нашому майстер-класі ми виготовимо вишукану листівку в такому стилі. 

 
240 грн.
Мистер MADE
2228 0
Листівки в техніці Айріс-Фолдінг Листівки в техніці Айріс-Фолдінг

Айріс Фолдінг - з англ. "складання райдужки" - це техніка декорування, при якій згорнені смужки кольорового паперу формують дизайн. Процес виконання потребує уваги та детального розміщення елементів згідно з продуманою схемою. Тоді кольори та відтінки плавно перетікатимуть між собою. 

240 грн.
Мистер MADE
2897 0
Оригамі Кролик Оригамі Кролик

Майстер-клас по техніці оригамі - це не лише дивовижне заняття, а ще й прекрасна можливість для батьків провести час разом з дітьми. В деяких країнах кролика вважають символом Пасхи, тому ми пропонуємо виготовити вухатих з кольорового паперу. На майстер-класі ви навчитесь робити три види кроликів. Оберіть, який сподобається вам найбільше!

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2559 0
Пасхальна корзинка в техніці скрапбукінг Пасхальна корзинка в техніці скрапбукінг

В країнах Європи є традиція на Пасху дарувати дітям багато маленьких подарунків. В нашій країні поступово цей звичай знаходить все більше прихильників. А тому пропонуємо вам майстер-клас з виготовлення пасхальної корзиночки, яку ви можете наповнити солодощами і подарувати своїм дітям. 

280 грн.
Мистер MADE
2025 0
Пасхальна листівка в техніці скрапбукінг Пасхальна листівка в техніці скрапбукінг

Створення виробів в техніці скрапбукінг - достатньо трудомісткий та кропіткий процес. Але займатись цим можуть навіть діти, варто лише трішки допомогти їм, направити та проконтролювати техніку безпеки під час роботи з ножицями. На цьому майстер-класі ви створите оригінальну пасхальну листівку, яку можна використати як запрошення на святковий обід для ваших гостей.

240 грн.
Мистер MADE
2193 0
Альбом в техніці скрапбукінг Альбом в техніці скрапбукінг

Основна ідея скрапбукінга (англ. scrapbooking)  - виготовлення та оригінальне оформлення сімейних чи особистих фотоальбомів, довгострокове зберігання фотографій та інших пам'ятних речей про якісь події для майбутніх поколінь. Фотоальбом декорується спеціальним чином і складається з окремих листів, кожен з яких виражає якусь тему.

 

 

300 грн.
Мистер MADE
1373 0
Закладки в техніці оригамі Закладки в техніці оригамі

Заохотити дитину більше читати хоче кожна мама та кожен тато. Але як це зробити? Один зі способів - це додати до книги яскраву закладку. А якщо посприяєте тому, щоб ваша дитина самостійно виготовила цей атрибут, вибрала колір та візерунок, то шанси любові до читання збільшаться.

 

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2572 0
Оригамі серце Оригамі серце

Оригамі - це давнє мистецтво складання фігурок з паперу, яке походить з Древнього Китаю, де, власне, і було винайдено папір. Цей захопливий вид творчості може освоїти кожен, якщо слідувати схемі і запастись терпінням.На майстер-класі по оригамі важливо все робити чітко, тому ми рекомендуємо це заняття для діток від 7-ми років.

 

210 грн.
Мистер MADE
1600 0
1 2
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.