adv_526ec568074a8.png

Бьюті майстер-класи
Фильтр

Візаж Візаж

Навчитись правильно фарбуватись - це одна з обов'язкових навичок кожної дівчини. Адже ми застосовуємо це щодня. А якщо в нас спеціальних захід, який потребує особливого макіяжу - то зазвичай без послуг професіоналу нам не обійтись. На цьому майстер-класі з візажу наші б'юті-майстри з задоволенням навчать вас техніці нанесення макіяжу та їх різним видам.  

 

 

Аквагрим Аквагрим

Для аквагрима используются специальные краски, которые легко наносятся, просто смываются и совершенно безопасны. Они могут быть сухими (спрессованными, как акварель, их разбавляют водой) и жидкими.Визажист на свое усмотрение может создать палитру или выбрать уже готовую. В любом случае, комбинация оттенков за счет смешивания цветов  не ограничена!Воплотите свои самые смелые идеи с гримом от студии Made!

1000 грн.
Мистер MADE
2627 0
Плетіння афрокосичок Плетіння афрокосичок

Афрокосички – це ексклюзивна, індивідуальна зачіска для впевнених в собі людей, які звикли сміливо виражати себе. Така зачіска також дуже практична: зроблені косички носяться довго і виглядають красиво, а отже не потрібно щодня витрачати час на укладку волосся.

1450 грн.
Мистер MADE
2311 0
Розпис нігтів Розпис нігтів

Розпис нігтів - найбільш розповсюджена техніка манікюрного дизайну. З допомогою розпису кожна жінка може втілити індивідуальні побажання та створити унікальний візерунок на своїх нігтях. Повторити малюнок, створений художнім розписом, практично неможливо. 

1450 грн.
Мистер MADE
2701 0
Косичка раста Косичка раста

Косички раста - це невеличке пасмо волосся обплетене різними нитками або ж штучним волоссям. Цей вид зачіски з'явився під час панування культури хіппі. Молодь тієї епохи широко використовувала косички роста як окремий елемент прикраси до зачіски.

1200 грн.
Мистер MADE
2201 0
Аквагрим Аквагрим

 Аквагрим - "макіяж", від якого діти зазвичай просто в захваті! Адже це мистецтво малювання на тілі та обличчі може перетворити їх на улюблену тваринку, хоча б ненадовго. Цей найпрямок боді-арту тримається на шкірі від 3-х годин до 3-х тижнів, тому що фарба наноситься тільки на верхній шар шкіри.

5000 грн.
Мистер MADE
818 0
Малювання хною, мехенді Малювання хною, мехенді

Впевнені, що всі хоча б раз в житті бачили малюнки, зроблені хною. Така традиція, що вже стала мистецтвом, походить з Древнього Єгипту, але ми звикли асоціювати її з Індією, там мехенді є частиною національних ритуалів, наприклад, під час весілля старші жінки розмальовують наречену. Тримається такий малюнок 2-4 тижні.

 

5000 грн.
Мистер MADE
828 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.