adv_526ec568074a8.png

Біжутерія
Фильтр

Валяння вовни Валяння вовни

Валяння вовни - це давня техніка рукоділля. Ми пропонуємо вам зануритись в процес, в якому з тонких волокон вовни створюється малюнок на тканині чи повсті, об'ємні іграшки, панно, декоративні елементи, предмети одягу чи аксесуари. З допомогою цієї техніки ви зможете створити милі, дивовижні та оригінальні вироби.

 

330 грн.
Мистер MADE
1857 0
Брошка в техніці мокре валяння Брошка в техніці мокре валяння

Мокре валяння - це техніка, з допомогою якої ви можете створити безліч декоративних елементів, предметів одягу, різноманітних прикрас та аксесуарів. На цьому майстер-класі пропонуємо вам зробити оригінальну брошку, додати до свого повсякденного образу цікавинку. Адже носіння брошки завжди сигналізувало про неабиякий смак її господині. 

 

260 грн.
Мистер MADE
5358 0
Прикраси з проволоки Прикраси з проволоки

На перший погляд прикраси з проволоки можуть здаватись занадто простими та нецікавими. Але це зовсім не так. Адже завдяки спеціальній техніці wire wrap art ви можете створити неповторний візерунок та незвичайні прикраси. Процес виготовлення достатньо кропіткий, але результат дуже здивує вас та всіх, хто бачитиме ці прикраси. 

 

260 грн.
Мистер MADE
2745 0
Прикраси в техніці сутаж Прикраси в техніці сутаж

Щоб виглядати як королева не обов'язково бути королевою, достатньо лише правильно підібрати аксесуари. А тому пропонуємо вам майстер-клас з виготовлення прикрас в дійсно королівській техніці сутаж. Сутаж - це мистецтво плетіння (вишивки) візерунків з гнучкого шнура з використанням бісеру, намистинок та деяких додаткових елементів декору.

 

 

240 грн.
Мистер MADE
9429 0
Сережки в техніці Ганутель Сережки в техніці Ганутель

Техніка Ганутель прийшла до нас з Мальтійських островів. Монахині Середземномор'я робили дуже красиві прикраси. Техніка збереглась та набула популярності серед сучасних дівчат. З допомогою цієї чудової техніки можна зробити сережки, квіти, кулони. Готовий виріб має справді казковий вигляд і виділятиме вас з натовпу незвичайністю та магічністю сережок.

 

240 грн.
Мистер MADE
1930 0
Заколки в техніці Канзаши Заколки в техніці Канзаши

Техніка канзаши - це японський вид творчості, з допомогою якої виготовляли прикраси для волосся. Це своєрідне модульне оригамі з тканини, або ще його називають шовковою флористикою. Шматочки тканини складають у вигляді пелюсток квітки, формуючи композицію. Кольори та розмір стрічок підбираються відповідно до ваших вподобань.

 

 
240 грн.
Мистер MADE
3892 0
Плетіння браслетів з бісеру Плетіння браслетів з бісеру

Плетіння браслетів з бісеру - це мистецтво, яке прийшло до нас з Єгипту. Прикраси створюються з дрібних намистинок, бісеру, стеклярусу. В наш час цей вид творчості розвивається разом з новими тенденціями моди та стилю. Браслети з бісеру дуже популярні і завжди актуальні. Опанувати техніку бісероплетіння нескладно і навіть корисно, адже з кожною новою навичкою ви розвиваєте свою фантазію.

240 грн.
Мистер MADE
5097 0
Брошка з бісеру Брошка з бісеру

Таку прикрасу як брошка не часто зустрінеш сьогодні. А шкода, адже цей аксесуар дуже оригінальний і, при правильному поєднанні з одягом, здатний зробити оригінальним образ будь-якої дівчини та жінки. На нашому майстер-класі ви зможете навчитись виготовляти брошку в техніці бісероплетіння і відновити моду на носіння цієї стильної прикраси.

240 грн.
Мистер MADE
2079 0
Сережки з бісеру Сережки з бісеру

Прикраси, виготовленя власноруч, завжди особливо вигідно підкоеслюють образ та стиль людини. На нашому майстер-класі ми навчимо вас робити сережки в техніці бісероплетіння. Це захопливе заняття як для дорослих, так і для дітей. Процес вимагає терпіння та акуратності, адже матеріал дуже дрібненький та невагомий. 

 

 

240 грн.
Мистер MADE
1178 0
Фігурки з бісеру Фігурки з бісеру

Плетіння з бісеру - це захопливе заняття, результатом якого стають чудові прикраси, квіти чи фігурки тварин. Якщо ви все життя думали, що це складно і незрозуміло, то запрошуємо на наш майстер-клас, де ми зможемо переконати вас в тому, що ви здатні підкорити бісероплетіння.

 

240 грн.
Мистер MADE
2498 0
1 2 3
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.