adv_526ec568074a8.png

Свята / 1 Сентября - ДЕНЬ ЗНАНИЙ!
Фильтр

Ебру-малюнки на воді Ебру-малюнки на воді

Ебру - дивовижна техніка малювання, де художник малює на поверхні води спеціальними фарбами, які не тонуть. Результат просто заворожує! На воді просто на ваших очах з'являються дуже красиві чарівні малюнки, шедеври! Через певний час малюнки висихають і ви зможете забрати їх з собою, щоб розповісти домашнім про ваші нові вміння та техніку малювання ебру.

330 грн.
Мистер MADE
9992 0
Фігурки з бісеру Фігурки з бісеру

Плетіння з бісеру - це захопливе заняття, результатом якого стають чудові прикраси, квіти чи фігурки тварин. Якщо ви все життя думали, що це складно і незрозуміло, то запрошуємо на наш майстер-клас, де ми зможемо переконати вас в тому, що ви здатні підкорити бісероплетіння.

 

240 грн.
Мистер MADE
2030 0
Іграшки зі шкарпеток Іграшки зі шкарпеток

Здавалося б, що шкарпетки можна тільки носити на ногах. Але ні, бо на нашому майстер-класі з них ви зможете пошити веселу, чудову та неповторну іграшку, яка радуватиме ваших діток. Виготовлення забавки власноруч зробить її особливо цінною для дитини. 

260 грн.
Мистер MADE
6879 0
Закладки в техніці оригамі Закладки в техніці оригамі

Заохотити дитину більше читати хоче кожна мама та кожен тато. Але як це зробити? Один зі способів - це додати до книги яскраву закладку. А якщо посприяєте тому, щоб ваша дитина самостійно виготовила цей атрибут, вибрала колір та візерунок, то шанси любові до читання збільшаться.

 

 

 

210 грн.
Мистер MADE
2485 0
1
Разработка сайта «Украинская студия дизайна»
Востановления пароля
Укажите свой e-mail который вы использовали при регистрации.
На указаный адрес будет отправлено письмо с дальнейшими инструкциями по востановлению пароля.